První jednání nově zvolené výkonné rady

Nově zvolená výkonná rada se poprvé krátce sešla hned po skončení sjezdu odborového svazu v sobotu 22. listopadu. Nově zvolený místopředseda odborového svazu Mgr. Lubomír Francl se zde vzdal své funkce zástupce Jihočeského kraje ve výkonné radě.

Členové výkonné rady proto jako zástupce Jihočeského kraje ve výkonné radě potvrdili dosavadní náhradnici Ing. Jitku Pillerovou.

Zároveň rozhodli o tom, že ve dnech 8. a 9. prosince se v Praze na společném jednání sejdou bývalé a současné výkonné a dozorčí rady.

Podobné články

Aktuality 7. 6. 2022 / 13:02

Po dvouleté přestávce jsme se sešli se slovenskými kolegy

Po dvou letech jsme konečně mohli uskutečnit společné jednání výkonné rady a dozorčí rady našeho odborového svazu a výkonného výboru Slovenského odborového svazu zdravotnictví a sociálních služeb.

Aktuality 27. 5. 2022 / 12:13

Výkonná rada v květnu

Vzhledem k následujícímu setkání se slovenskými kolegy nejednala výkonná rada OS v obvyklém druhém týdnu v měsíci, ale ve čtvrtek 26. května dopoledne společně s dozorčí radou OS.

Aktuality 12. 4. 2022 / 15:23

Výkonná rada v dubnu

Výkonná rada OS na svém jednání v úterý 12. dubna zhodnotila březnové porady předsedů a dalších zástupců odborových organizací s vedením odborového svazu a zabývala se přípravou setkání se slovenskými kolegy.

Načíst další
 
Napište nám