Setkání bývalých zaměstnanců Sociálních služeb Vsetín

V posledním lednovém týdnu se již tradičně konalo setkání odborářů, bývalých zaměstnanců sociálních služeb, uspořádané základní organizací Sociální služby Vsetín.

V úvodu akce byl přítomným představen nově zvolený výbor základní odborové organizace. Následovaly informace o odborové činnosti v roce 2022, zejména o kolektivním vyjednávání, sjezdu odborového svazu a uskutečněných odborových aktivitách. Přítomni se zajímali také o novinky u poskytovatele sociálních služeb a jeho rozvoj v nejbližší budoucnosti. K jednotlivým tématům se hojně diskutovalo a současně přítomnými vzpomínalo na období, kdy sami byli v pracovním procesu. Vzpomínalo se na to, co se povedlo i nepovedlo. Jedno bylo společné: vždy to byly vzpomínky veselé. Dobrá nálada provázela celé odpoledne a k vydařené akci přispělo i výborné občerstvení připravené místní restauraci.

Mgr. Marcela HOLČÁKOVÁ, místopředsedkyně ZO OSZSP ČR Sociální služby Vsetín, p. o.,

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám