Středomoravská nemocniční a. s. uspořádala Dětský den ve znamení dětské olympiády

V neděli 9. května vedení Středomoravské nemocniční a. s. spolu s odborovými organizacemi uspořádalo Dětský den ve znamení dětské olympiády.

Rodiče s dětmi ze spádových nemocnic přijeli autobusy k Atletickému stadiónu v Olomouci, kde byli již připraveni organizátoři, ti hned děti přivítali a předali kartičky na olympiádu,

V 10 hodin všechny přivítal všechny místopředseda představenstva MUDr. Jiří Ševčík a poté se rozjely všechny soutěžní úkoly. Bylo jich celkem 10 a na všech stanovištích děti zápolily a plnily pokyny organizátorů, po splnění dostaly razítko do kartičky.

Co bylo na stanovištích? Hod nafouknutým šípem, hod medicimbalem, běh s pálkou a míčkem, poskakování v žebříku apod. Po splnění všech úkolů dostaly od moderátora medaili.

K olympiádě patřily i skákací hrady, malování na obličej, nafukovací hračky a výborné menu a pití i zmrzlina.

Odpoledne bylo vyhodnocení donesených obrázků, které děti namalovaly, a ve 14,15 opět autobusy odvezly spokojené děti s rodiči zpět.

Foto autor

Podobné články

Aktuality 2. 2. 2023 / 8:41

Rok 2022 na pražské ZZS: vytrvalost a přesvědčení o dobré věci

Odborová organizace ZO OSZSP ČR Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy má nyní 235 členů, tedy více než polovinu zaměstnanců ve výjezdových skupinách a operačním středisku.

Aktuality 11. 1. 2023 / 9:55

Restart odborové organizace v Krajské nemocnici Liberec, a. s.

Na konci roku 2019 byl zvolen nový výbor ZO v Krajské nemocnici Liberec, a. s. Převzali jsme velmi nízkou členskou základnu a zjistili jsme, že většina zaměstnanců nemá informace o odborovém svazu.

Aktuality 21. 12. 2022 / 18:03

Příjemné bilancování na schůzi odborářů v Domově Ždírec

Neřešíme jen problémy, ale někdy se sejdeme s našimi odboráři i na příjemné společné akci. Taková byla také členská schůze 8. prosince 2022 v Domově ve Ždírci.

Načíst další
 
Napište nám