Středomoravská nemocniční a. s. uspořádala Dětský den ve znamení dětské olympiády

V neděli 9. května vedení Středomoravské nemocniční a. s. spolu s odborovými organizacemi uspořádalo Dětský den ve znamení dětské olympiády.

Rodiče s dětmi ze spádových nemocnic přijeli autobusy k Atletickému stadiónu v Olomouci, kde byli již připraveni organizátoři, ti hned děti přivítali a předali kartičky na olympiádu,

V 10 hodin všechny přivítal všechny místopředseda představenstva MUDr. Jiří Ševčík a poté se rozjely všechny soutěžní úkoly. Bylo jich celkem 10 a na všech stanovištích děti zápolily a plnily pokyny organizátorů, po splnění dostaly razítko do kartičky.

Co bylo na stanovištích? Hod nafouknutým šípem, hod medicimbalem, běh s pálkou a míčkem, poskakování v žebříku apod. Po splnění všech úkolů dostaly od moderátora medaili.

K olympiádě patřily i skákací hrady, malování na obličej, nafukovací hračky a výborné menu a pití i zmrzlina.

Odpoledne bylo vyhodnocení donesených obrázků, které děti namalovaly, a ve 14,15 opět autobusy odvezly spokojené děti s rodiči zpět.

Foto autor

Podobné články

Aktuality 2. 6. 2022 / 19:59

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 31. 5. 2022 / 11:00

Zaměstnanci českobudějovické nemocnice si užili plavbu i zoo

V květnu jsme uspořádali pro zaměstnance českobudějovické nemocnice výlet do pražské zoo. Celkem se akce zúčastnilo 455 účastníků.

Aktuality 17. 5. 2022 / 15:24

Odboráři Sociální péče Děčín se po dvou letech sešli na členské schůzi

Výroční členská schůze Místní odborové organizace OSZSP ČR Sociální péče Děčín se konala 6. května v podvečerních hodinách v Rumburku v prostorách kulturního střediska Dymník.

Načíst další
 
Napište nám