Když jsem si přečetla úvodní stranu Bulletinu číslo 3-4, zaujala mě informace o odchodu členek z výboru sekce nelékařských zdravotnických pracovníků. Jako bývalá členka výkonné rady vím, jak jsou důležité sekce a obzvláště výše jmenovaná. Důvody členek, které odešly z této sekce, jsou závažné, ale vždy je třeba hledat  řešení.

Pokud jsem vše dobře pochopila, jde o osobu Ivy Řezníčkové, kterou výkonná rada nepotvrdila do výboru této sekce. Nechci se Ivy zastávat, znám ji dobře. Má svéráznou povahu, spoustu lidí svým přímým chováním naštve, ale je odborářkou tělem i duší.

Myslím, že by se určitě našlo řešení, vždyť odboráři jsou právě k tomu vedeni, aby věci řešili.

Důvody budou určitě pádné, ale je potřeba seznámit členskou základnu s tím, proč výkonná rada trvá na svém zamítavém stanovisku, na což má jako vrcholový orgán právo.

Přesto bychom si tyto důvody přečetli se zájmem.

Podobné články

Aktuality 6. 6. 2022 / 14:43

Hrdinové mezi námi

Nedá mi, abych nereagovala na nešťastnou událost, která se odehrála v tomto týdnu v Domově Alzheimer v Roztokách u Prahy.

Aktuality 2. 6. 2022 / 20:06

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 1. 6. 2022 / 20:37

Komplikovaný Olomoucký kraj

Možná vás titulek Komplikovaný Olomoucký kraj překvapil, ale s určitou dávkou smutku a rozhořčení musím konstatovat, že jsem se nespletl a opravdu je to tak.

Načíst další
 
Napište nám