Tradiční setkání odborářů českobudějovické nemocnice se seniory

V pátek 1. listopadu naše odborová organizace uspořádala každoroční setkání důchodců v prostorech hotelu Malý pivovar v restauraci U Královské pečeti. Setkání jsme zahájili v deset hodin dopoledne. Po vybrání příspěvků za rok 2019 následovalo přivítání a předání darů jubilantům letošního roku. Program pokračoval představením novinek v odborové organizaci a v nemocnici.

Letos se opět jako host zúčastnil místopředseda OSZSP ČR Mgr. Lubomír Francl, který přítomným popsal složitá vyjednávání na státní úrovni a dále vznik a činnost Krizového štábu 9 proti kolapsu zdravotnictví.

Posledním bodem programu bylo shrnutí činnosti našeho dětského letního tábora Slavkov a poté již přišly na řadu dotazy a otevřená diskuze. Celou akci jsme zakončili slavnostním obědem okolo druhé hodiny.

Celkem se zúčastnilo 35 našich bývalých kolegů. Setkání bylo velmi příjemné a přineslo radost jak pořadatelům, tak dle pozitivních ohlasů zejména účastníkům.

Foto Lubomír Francl

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám