Základní odborová organizace Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje a Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje se ve spolupráci rozhodly pomoci kolegovi.

Dvouletý syn našeho kolegy řidiče záchranáře Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje je vážně nemocný. Po mnoha vyšetřeních lékaři potvrdili smutnou diagnózu, velký nádor na ledvině. Teď už je chlapeček po operaci a prochází náročnou léčbou, chemoterapií.

Davídkova léčba je hrazená pojišťovnou, rádi bychom však rodině malého pacienta poskytli v této nelehké době oporu a přilepšili jí. Proto vznikla veřejná sbírka a transparentní účet 5593934329/0800, kam je možné posílat peníze.

Děkujeme všem, kteří se na uskutečnění sbírky a zprovoznění účtu podíleli.

A děkujeme také všem, kteří přispěli, peníze na účtu rychle přibývají. Naše ZO přispěla částkou 25 000 Kč.

Doplníme ještě informaci, že účet bude do budoucna sloužit i dalším našim kolegům, kteří se octnou v nepříznivé životní situaci.

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám