Členská schůze ZO Domova Ždírec v tradičním čase

Tradičně, před vánočními svátky, se 10. prosince 2021 v salonku Zámecké restaurace v Polné sešla členská schůze odborářů z Domova Ždírec. Pozvání na schůzi přijaly předsedkyně OS Dagmar Žitníková a místopředsedkyně Jana Hnyková.

Po úvodním přivítání předsedkyní odborové organizace bylo předáno slovo milým hostům. Dagmar Žitníková a Jana Hnyková nás informovaly o aktuální situaci v sociálních službách, o vyjednávání o platech, o benefitech pro členy.

V diskuzi se členky mimo jiné nejvíce zajímaly o nemoc z povolání COVID-19, kde a jakým způsobem žádat o odškodnění.

Tímto bych chtěla poděkovat Dáše a Janě, že si v předvánoční době našly čas na setkání s malou základní organizací na Vysočině. Moc nás to potěšilo a moc si toho vážíme.

Chtěla bych za nás všechny poděkovat vedení odborového svazu za všechna vyjednávání, která vedou napříč politickým spektrem. Přejeme hodně zdraví a sil a těšíme se na další milé setkání.

Jiřina Marešová, předsedkyně ZO Domov Ždírec

Podobné články

Aktuality 2. 6. 2022 / 19:59

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 31. 5. 2022 / 11:00

Zaměstnanci českobudějovické nemocnice si užili plavbu i zoo

V květnu jsme uspořádali pro zaměstnance českobudějovické nemocnice výlet do pražské zoo. Celkem se akce zúčastnilo 455 účastníků.

Aktuality 17. 5. 2022 / 15:24

Odboráři Sociální péče Děčín se po dvou letech sešli na členské schůzi

Výroční členská schůze Místní odborové organizace OSZSP ČR Sociální péče Děčín se konala 6. května v podvečerních hodinách v Rumburku v prostorách kulturního střediska Dymník.

Načíst další
 
Napište nám