Členská schůze ZO Domova Ždírec v tradičním čase

Tradičně, před vánočními svátky, se 10. prosince 2021 v salonku Zámecké restaurace v Polné sešla členská schůze odborářů z Domova Ždírec. Pozvání na schůzi přijaly předsedkyně OS Dagmar Žitníková a místopředsedkyně Jana Hnyková.

Po úvodním přivítání předsedkyní odborové organizace bylo předáno slovo milým hostům. Dagmar Žitníková a Jana Hnyková nás informovaly o aktuální situaci v sociálních službách, o vyjednávání o platech, o benefitech pro členy.

V diskuzi se členky mimo jiné nejvíce zajímaly o nemoc z povolání COVID-19, kde a jakým způsobem žádat o odškodnění.

Tímto bych chtěla poděkovat Dáše a Janě, že si v předvánoční době našly čas na setkání s malou základní organizací na Vysočině. Moc nás to potěšilo a moc si toho vážíme.

Chtěla bych za nás všechny poděkovat vedení odborového svazu za všechna vyjednávání, která vedou napříč politickým spektrem. Přejeme hodně zdraví a sil a těšíme se na další milé setkání.

Jiřina Marešová, předsedkyně ZO Domov Ždírec

Podobné články

Aktuality 2. 2. 2023 / 8:41

Rok 2022 na pražské ZZS: vytrvalost a přesvědčení o dobré věci

Odborová organizace ZO OSZSP ČR Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy má nyní 235 členů, tedy více než polovinu zaměstnanců ve výjezdových skupinách a operačním středisku.

Aktuality 11. 1. 2023 / 9:55

Restart odborové organizace v Krajské nemocnici Liberec, a. s.

Na konci roku 2019 byl zvolen nový výbor ZO v Krajské nemocnici Liberec, a. s. Převzali jsme velmi nízkou členskou základnu a zjistili jsme, že většina zaměstnanců nemá informace o odborovém svazu.

Aktuality 21. 12. 2022 / 18:03

Příjemné bilancování na schůzi odborářů v Domově Ždírec

Neřešíme jen problémy, ale někdy se sejdeme s našimi odboráři i na příjemné společné akci. Taková byla také členská schůze 8. prosince 2022 v Domově ve Ždírci.

Načíst další
 
Napište nám