Ve Čtyřlístku jsme uspořádali vlastní volejbalový miniturnaj

Je nám líto, že musel být turnaj ve volejbale pro rok 2014 zrušen z důvodu malému počtu přihlášených družstev! Tento turnaj je každoročně pořádán Odborovým svazem zdravotnictví a sociální péče ČR v Blansku.

Přesto, že nejsme žádní profesionálové v této hře, uspořádali jsme v organizaci Čtyřlístek – centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace, miniturnaj vlastní. Pořádali jsme jej jako tzv. Mikulášský turnaj v tělocvičně organizace dne 9. 12. 2014.

Turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev složených převážně z členů odborové organizace a doplněných dalšími zaměstnanci organizace.

Odpoledne spojené s tímto sportem bylo velmi příjemné, užili jsme si spousty legrace, občas i pohledů na netradiční volejbalové kreace :)

Jsme velmi rádi, že sjezd OSZSP ČR, potažmo delegáti sjezdu, odhlasovali zachování sportovních her jako součást benefitů pro členy, a těšíme se na letošní turnaje v nohejbale, v kuželkách a ve volejbale, kterých se mile rádi zúčastníme se svými sportovními týmy. Sportu zdar!

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 2. 6. 2022 / 19:59

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 31. 5. 2022 / 11:00

Zaměstnanci českobudějovické nemocnice si užili plavbu i zoo

V květnu jsme uspořádali pro zaměstnance českobudějovické nemocnice výlet do pražské zoo. Celkem se akce zúčastnilo 455 účastníků.

Aktuality 17. 5. 2022 / 15:24

Odboráři Sociální péče Děčín se po dvou letech sešli na členské schůzi

Výroční členská schůze Místní odborové organizace OSZSP ČR Sociální péče Děčín se konala 6. května v podvečerních hodinách v Rumburku v prostorách kulturního střediska Dymník.

Načíst další
 
Napište nám