Ve Čtyřlístku jsme uspořádali vlastní volejbalový miniturnaj

Je nám líto, že musel být turnaj ve volejbale pro rok 2014 zrušen z důvodu malému počtu přihlášených družstev! Tento turnaj je každoročně pořádán Odborovým svazem zdravotnictví a sociální péče ČR v Blansku.

Přesto, že nejsme žádní profesionálové v této hře, uspořádali jsme v organizaci Čtyřlístek – centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace, miniturnaj vlastní. Pořádali jsme jej jako tzv. Mikulášský turnaj v tělocvičně organizace dne 9. 12. 2014.

Turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev složených převážně z členů odborové organizace a doplněných dalšími zaměstnanci organizace.

Odpoledne spojené s tímto sportem bylo velmi příjemné, užili jsme si spousty legrace, občas i pohledů na netradiční volejbalové kreace :)

Jsme velmi rádi, že sjezd OSZSP ČR, potažmo delegáti sjezdu, odhlasovali zachování sportovních her jako součást benefitů pro členy, a těšíme se na letošní turnaje v nohejbale, v kuželkách a ve volejbale, kterých se mile rádi zúčastníme se svými sportovními týmy. Sportu zdar!

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 7. 11. 2022 / 22:11

Rychlá a vynikající práce jihomoravských odborářů zabránila transformaci nemocnic

Jsou odbory akceschopné, nebo jsme ti, kteří ustrnuli v čase? V mnoha případech dostáváme různé nálepky.

Aktuality 20. 10. 2022 / 9:48

Vsetínští odboráři si krátce odpočinuli v Turčianských Teplicích

Odborová organizace Sociální služby Vsetín již dva roky plánovala wellness pobyt pro své členy a jejich rodinné příslušníky.

Aktuality 25. 9. 2022 / 20:11

Setkání bývalých zaměstnanců FN Plzeň

V pátek 23. září 2022 jsme uspořádali každoroční setkání s bývalými zaměstnanci Fakultní nemocnice Plzeň.

Načíst další
 
Napište nám