Vize ČMKOS pro Českou republiku

Českomoravská konfederace odborových svazů, jejímž členem je i Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR, je velmi často osočována, že nepřichází s žádnými aktivními návrhy, že nechce nic měnit a její odpor k reformám je nezodpovědný a nezakládá se na žádných objektivních důvodech.

Ve skutečnosti vláda, zaměstnavatelé a další partneři, s nimž se ČMKOS setkává na jednáních, velmi dobře vědí, kolik vystoupení, stanovisek, makroekonomických a dalších analýz a rozborů ČMKOS v posledních letech předložila.

Protože média jim věnují minimální či dokonce vůbec žádnou pozornost, vyjasnění toho, oč usiluje a co navrhuje ČMKOS, je nezbytností znovu a podrobně informovat především širokou veřejnost.

Proto ČMKOS 2. července 2012 v Praze představila Vizi ČMKOS pro Českou republiku, jejímž cílem je oslovit širokou veřejnost a předložit jí věcné argumenty odborů a jejich návrhy na řešení krize.

Záznam z tiskové konference dne 2. 7. 2012, na níž byla Vize ČMKOS pro Českou republiku představena, si lze prohlédnout na: http://www.cmkos.cz/studie-ekonomicke-analyzy-prognozy/3444-3/vize-cmkos

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 29. 6. 2022 / 20:57

Sekce PHS jednala o odměňování, financování a nové systemizaci

Poslední jednání sekce pracovníků hygienické služby se před dobou dovolených konalo 29. června 2022 v budově odborového svazu.

Aktuality / 10:31

Vláda slíbila 10 % pro nejhůře placené zaměstnance, jednání budou pokračovat

V úterý 28. června se na Úřadu vlády konalo další kolo jednání o valorizaci platů zaměstnanců veřejných služeb a veřejné správy. Jednání se zúčastnili zástupci všech vládních stran.

Aktuality 28. 6. 2022 / 11:04

Hledáme nového kolegu či kolegyni

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR hledá regionálního manažera/manažerku pro Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj

Načíst další
 
Napište nám