Vize ČMKOS pro Českou republiku

Českomoravská konfederace odborových svazů, jejímž členem je i Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR, je velmi často osočována, že nepřichází s žádnými aktivními návrhy, že nechce nic měnit a její odpor k reformám je nezodpovědný a nezakládá se na žádných objektivních důvodech.

Ve skutečnosti vláda, zaměstnavatelé a další partneři, s nimž se ČMKOS setkává na jednáních, velmi dobře vědí, kolik vystoupení, stanovisek, makroekonomických a dalších analýz a rozborů ČMKOS v posledních letech předložila.

Protože média jim věnují minimální či dokonce vůbec žádnou pozornost, vyjasnění toho, oč usiluje a co navrhuje ČMKOS, je nezbytností znovu a podrobně informovat především širokou veřejnost.

Proto ČMKOS 2. července 2012 v Praze představila Vizi ČMKOS pro Českou republiku, jejímž cílem je oslovit širokou veřejnost a předložit jí věcné argumenty odborů a jejich návrhy na řešení krize.

Záznam z tiskové konference dne 2. 7. 2012, na níž byla Vize ČMKOS pro Českou republiku představena, si lze prohlédnout na: http://www.cmkos.cz/studie-ekonomicke-analyzy-prognozy/3444-3/vize-cmkos

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 14. 11. 2022 / 21:07

Bylo mně ctí a těším se na další čtyři roky spolupráce

V životě každého člověka jsou významné chvíle a milníky, které často rozhodují o jeho dalších krocích. Významné milníky má i náš svaz a mezi ty nejdůležitější patří sjezd.

Aktuality / 20:53

Výkonná rada v listopadu

Těsně před zahájením sjezdu OS se ve středu 9. listopadu na posledním společném jednání v dosavadním složení sešly výkonná a dozorčí rada odborového svazu.

Aktuality 12. 11. 2022 / 23:46

Projekt Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb

V hotelu Duo v Praze se 2. listopadu 2022 uskutečnila závěrečná konference projektu Rozvoj a podpora modelů kvality pro systém sociálních služeb, ...

Načíst další
 
Napište nám