Výkonná rada v prosinci

V pondělí 12. prosince se na společné schůzce sešli členové nové a bývalé výkonné rady a členové nové a bývalé dozorčí rady odborového svazu, aby zhodnotili práci výkonné rady v předcházejícím čtyřletím období a hlavně si předali zkušenosti. V úterý 13. prosince poprvé samostatně zasedaly nově zvolená výkonná rada a nově zvolená dozorčí rada.

Členové výkonné rady se seznámili se systémem práce tohoto vrcholného orgánu odborového svazu, vyhodnotili sjezd odborového svazu, probrali záležitosti, které je třeba v návaznosti na sjezd dořešit, a schválili jednací řád výkonné rady. Zvolili členy Sněmu ČMKOS, jimiž se stali Dagmar Žitníková, Jana Hnyková, Lubomír Francl, Roman Citterberg ,Andrea Drexlerová, Martina Hvozdenská, Eva Nájemníková, Libuše Pavlíková, Jana Procházková a Monika Stejnerová, náhradníkem Jan Šusta. Členy ekonomické komise se stali Lada Cinegrová, Jan Šusta a Soňa Vytisková.

Vedení OS informovalo o aktuálních problémech v resortech zdravotnictví a sociálních služeb, začal se probírat návrh rozpočtu odborového svazu a členové výkonné rady referovali o dění v regionech.

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:08

Výkonná rada v březnu

Výkonná rada OS v úterý 14. března projednala aktuální vládní záměry týkající se změn ve výši důchodů a prodloužení věku pro odchod do důchodu a podpořila demonstraci NE 68.

Aktuality 22. 2. 2023 / 10:03

Výkonná rada v únoru

Výkonná rada OS na svém jednání v úterý 21. února schválila směrnici hospodaření OS, statut sekcí odborového svazu, složení výborů sekcí a určila jejich garanty.

Aktuality 13. 1. 2023 / 21:23

Členové výkonné a dozorčí rady OS jednali s ministrem Válkem

Hodinu a půl diskutovali v pondělí 9. ledna odpoledne členové výkonné rady odborového svazu a členové dozorčí rady odborového svazu s ministrem zdravotnictví Vlastimilem Válkem a jeho kolegy.

Načíst další
 
Napište nám