Vysočinská porada s vedením OS – 22. 3. 2022

V úterý 22. března se konala on-line porada vedení OS s předsedy a dalšími zástupci odborových organizací působících v Kraji Vysočina. V úvodu mezi sebou účastníci přivítali novou předsedkyni odborové organizace Nemocnice Jihlava Ivanu Plodíkovou a vedení OS jí nabídlo spolupráci.

Předsedkyně krajské rady OS Kraje Vysočina Jiřina Marešová seznámila přítomné se situací v lůžkových zdravotnických zařízení a v sociálních službách. Informovala o práci Regionální rady ČMKOS a o svém působení ve zdravotním výboru Kraje Vysočina.

Miroslava Vácha ze zdravotnické záchranné služby informoval o situaci na záchranné službě a vzniku nové odborové organizace Pro Libertate.

Vedení odborového svazu informovalo o přechodu příspěvkové organizace Domov seniorů Humpolec pod společnost SeneCura a popsalo průběh tohoto přechodu a probíhajícího kolektivní vyjednávání.

Podobné články

Aktuality 6. 10. 2022 / 12:09

Vysočinská krajská konference – 3. 10. 2022

Vysočinská krajská konference jednala v pondělí 3. října.

Aktuality 16. 8. 2022 / 11:06

Vysočinská krajská rada jednala s hejtmanem Schrekem

Krajská rada Kraje Vysočina požádala hejtmana kraje Vítězslava Schreka o setkání a projednání problematických oblastí v sociálních službách a ve zdravotnictví.

Aktuality 15. 8. 2022 / 18:17

Kraj Vysočina – plnění programu OS

Zpráva vysočinské krajské rady OS o plnění programu OS od VIII. sjezdu odborového svazu do 30. června 2022.

Načíst další
 
Napište nám