Zákon o univerzitních nemocnicích se schválit nestihne! Děkujeme za podporu

Členové poslaneckého výboru pro zdravotnictví na svém výjezdním zasedání ve středu 14. června odpoledne v Mikulově opět otevřeli projednávání návrhu zákona o univerzitních nemocnicích. Po bouřlivé diskuzi výbor přijal následující usnesení: Výbor pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR přerušuje projednávání vládního návrhu zákona o univerzitních nemocnicích a o změně některých zákonů (zákon o univerzitních nemocnicích) /sněmovní tisk 1054/ v obecné rozpravě do 30. září 2017“.

Jednání výboru se opět zúčastnili zástupci odborových organizací z fakultních nemocnic, kteří spolu s vedením OS usnesení výboru velmi uvítali. Nyní je zcela evidentní, že zákon nebude v Poslanecké sněmovně ve stávajícím volebním období projednán.

Vedení odborového svazu děkuje všem předsedům a členům výborů odborových organizací z fakultních nemocnic, kteří se zapojili do akcí proti přijetí zákona.

Foto z jednání poslanců v Mikulově Lubomír Francl.

Podobné články

Aktuality 20. 3. 2023 / 14:56

Ústecká on-line porada dne 16. 3. 2023 – zpráva krajské rady

Krajská rada Ústeckého kraje je nyní sedmičlenná a pracují v ní členové v sociálních službách, v hygienické službě a ve zdravotnictví.

Aktuality 20. 3. 2023 / 7:44

Královéhradecká krajská rada jednala s hejtmanem a náměstky

V pondělí 13. března se konala schůzka královéhradecké krajské rady s vedením Královéhradeckého kraje.

Aktuality 16. 3. 2023 / 9:02

Základní instinkt

Základním instinktem je přežít. Proto si dovolím tvrdit, že v letošním roce došlo na půdě odborového svazu k zásadnímu milníku.

Načíst další
 
Napište nám