Zaměstnanci českobudějovické nemocnice si užili plavbu i zoo

V květnu jsme uspořádali pro zaměstnance českobudějovické nemocnice výlet do pražské zoo. Celkem se akce zúčastnilo 455 účastníků. Vzhledem k velkému zájmu se akce konala ve třech termínech během třetího a čtvrtého květnového víkendu. Po odjezdu z nemocnice v Českých Budějovicích v šest hodin ráno následovala dvouhodinová plavba po Vltavě z Rašínova nábřeží do Tróje. Pro první dva termíny nám Paroplavba dokonce vypravila vlastní loď. Na všechny termíny nám přálo počasí, a tak zhruba šest hodin, které byly určeny na samotnou prohlídku zoo, uteklo jako voda.

Bc. Jan ŠUSTA, předseda ZO OSZSP ČR Nemocnice České Budějovice

Foto autor

Podobné články

Aktuality 2. 6. 2022 / 19:59

Na pražské ZZS se nám osvědčila vytrvalost a orientace v legislativě

Na ZZS hlavního města Prahy pracuji 23 let. Nejdříve jako řidič tzv. převozové služby, po doplnění zdravotnického vzdělání na distančním studiu jako zdravotnický záchranář.

Aktuality 17. 5. 2022 / 15:24

Odboráři Sociální péče Děčín se po dvou letech sešli na členské schůzi

Výroční členská schůze Místní odborové organizace OSZSP ČR Sociální péče Děčín se konala 6. května v podvečerních hodinách v Rumburku v prostorách kulturního střediska Dymník.

Aktuality 4. 5. 2022 / 14:17

Postcovidová konference středočeské záchranky

Po covidem vynucené pauze 5. dubna 2022 opět navázala třistapadesátičlenná odborová organizace Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje na tradici výročních konferencí v Kutné Hoře.

Načíst další
 
Napište nám