Život s povoláním zdravotní sestra – poděkování za okamžitou pomoc

Původně jsem chtěla napsat krátce o tom, jak jsme v srpnu připravili pro naše členy a jejich rodinné příslušníky zájezd do Budapešti. Co všechno jsme tam viděli a jak jsme si to všichni užívali. Ale všechny tyto informace by se podobaly i vašim zážitkům z nových míst. My k tomu máme ovšem i zážitek, který dokazuje, že zdravotní sestra je připravena pomoci v každé situaci.

Ve Velké budapešťské tržnici náhle zkolabovala paní, která měla to štěstí, že se v blízkosti nacházela zkušená zdravotní sestra, naše členka Blanka Osladilová, která jí okamžitě bez zaváhání začala poskytovat první pomoc. Teprve až když viděla, že paní komunikuje a že péči o ni převzali další, rozhodla se odejít.

Domníváme se, že si za to zaslouží i tímto způsobem velké poděkování.

Přikládáme fotografii, která v daném okamžiku náhodně vznikla a dokazuje, že život s povoláním zdravotní sestra je u některých opravdu posláním.

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám