„Zlatá 80“ v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech

Po několik let jsme tradičně pořádali maškarní rej. Nápady účastníků dokázaly přítomné každoročně překvapovat, takže při ukončení jedné zábavy se všichni už těšili na příští.

Když jsme ho v letošním roce chtěli opět uspořádat, zjistili jsme, že u členů již o něj není takový zájem. Problémem nebyl nedostatek nápadů, ale jejich realizace.

Nevzdali jsme to a v pátek 2. února jsme zkusili akci zaměřenou na osmdesátá léta a téma bylo na světě – „Zlatá 80“. Pravda kulturní dům „nepraskal ve švech“ jako při maškarním reji, ale i tak se přítomní velice dobře bavili při hudbě osmdesátých let.

Pro oblečení některé členky sáhly na dno svých šatníků a ty, které tehdy ještě nebyly na světě, se snažily přizpůsobit.

Nyní připravujeme konferenci spojenou s oslavou MDŽ, která se bude konat v pátek 9. března 2018. Pozváni na ni jsou jak zástupci vedení OS, tak i zástupci vedení nemocnice.

Věříme, že se nám celá akce vydaří.

Foto Soňa Vytisková

Podobné články

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:15

Záchranáři v Praze ošetřili nejvíce pacientů za 165 let

Množství a tempo práce se rok od roku zvyšuje, rok co rok odborová organizace požaduje od zaměstnavatele „tvrdá data“, rok co rok jsou čísla vyšší.

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:39

Odboráři sokolovské nemocnice se sešli na konferenci

Ve čtvrtek 2. února se odboráři z Nemocnice Sokolov sešli na odborové konferenci.

Aktuality 16. 2. 2023 / 21:50

Českobudějovický pohodový konec roku: IKEA, muzikál a kapři

Nápad na závěrečnou akci roku 2022 vznikl tradičně tam, kde vzniká spoustu dobrých nápadů, akorát si je občas nepamatujeme :-)

Načíst další
 
Napište nám