Zlínská krajská konference 21. 10. 2021

Krajská konference Zlínského kraje se konala ve čtvrtek 21. 10. 2021 v salonku hotelu Moskva ve Zlíně. Delegáti konference si stejně jako v jiných krajích vyslechli informace o činnosti OS a plnění programu OS za uplynulé období, byly připomenuty povinnosti ZO vůči rejstříkovým soudům a povinnost odvodů do Zajišťovacího fondu.

Samozřejmě zazněla i zpráva krajské rady, kterou přednesla její předsedkyně Marcela Holčáková – viz níže jako soubor ke stažení. Bohatá diskuse byla věnována práci s členskou základnou, členka výboru sekce pro práci s členskou základnou Ludmila Šromotová zde informovala o své účasti na mezinárodním workshopu na nábor a organizování členů. Diskutovalo se také o příjmech OS, které s vývojem členské základny jsou úzce spojeny, a o programu OS, k tématu vystoupila i členka dozorčí rady OS Martina Hvozdenská.

Zlínská krajská konference byla první, na které se nevolili delegáti celostátní konference OS, protože vzhledem ke zhoršující se epidemii COVID-19 výkonná rada OS svým hlasováním rozhodla o zrušení konání celostátní konference.

Foto Lubomír Francl a Ladislav Kucharský

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 17. 2. 2023 / 20:16

Zlínská KR jednala s hejtmanem Holišem a radní Ančincovou

Na zasedání dne 6. února 2023 Rada Zlínského kraje schválila investiční záměr Domov pro seniory Liptál.

Aktuality 10. 12. 2022 / 9:48

Blahopřejeme Martině Hvozdenské

Zaměstnanci Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně vybírali ve svých řadách osobnosti v anketě "Osobnosti nemocnic Zlínského kraje očima kolegyň a kolegů 2022".

Aktuality 16. 10. 2022 / 9:58

Zlínská krajská konference – 13. 10. 2022

Zlínská krajská konference jednala ve čtvrtek 13. října.

Načíst další
 
Napište nám