Dobřanští odboráři se sešli na konferenci a na tradiční oslavě MDŽ

V pátek 8. března se uskutečnila konference v ZO Psychiatrická nemocnice v Dobřanech. Konferenci řídil předseda odborové organizace Milan Synek a u mikrofonu se při přednášení jednotlivých zpráv střídal mimo jiné s členkami výboru Soňou Vytiskovou a Evu Podhadskou.

Za OSZSP ČR se účastnili místopředseda Mgr. Lubomír Francl a regionální manažer Bc. Václav Matoušek, kteří referovali o činnosti odborového svazu.

Účastníci konference byli informováni o hospodaření odborové organizace, sociálním programu ZO, kulturních akcích, výhodách členství v odborovém svazu atd. Byl schválen nový finanční řád ZO.

Odborové organizaci se podařilo vyjednat výhodnou kolektivní smlouvu, která zaručuje další navýšení platů. Členská základna vzrůstá, což je odrazem aktivní činnosti zdejší odborové organizace.

Po konferenci následoval společenský večer u příležitosti Mezinárodního dne žen, pořádaný odborovou organizací, který byl jako obvykle velice pestrý a s již pravidelným bohatým kulturním programem. Vystoupil herec Marek Vašut se svým programem Káťa a krokodýl a dále hrála skupina Elán revival.

Foto autor a Miloslav Toušek

Podobné články

Aktuality 17. 4. 2024 / 20:37

Plzeňští odboráři vyrazili na výlet do Prahy i do Tróje

Na neděli 25. února naplánovala odborová organizace FN Plzeň pro své členy a jejich rodinné příslušníky výlet do Prahy, jehož součástí byla také návštěva divadelního představení.

Aktuality 15. 3. 2024 / 13:01

Jako odboráři jsme spojili síly a vycházíme si vstříc

Společnost Krajská zdravotní, a. s., vznikla 1. září 2007 transformací pěti nemocnic do jednoho celku.

Aktuality 15. 3. 2024 / 11:59

Krajská zdravotní komunikuje se zaměstnanci i v době krize

Koncem února všechny zaměstnance Krajské zdravotní, a. s., zaskočila informace o zásahu policie. Policie šetří kauzu údajné manipulace s veřejnými zakázkami.

Načíst další
 
Napište nám