ČPP

Vedení odborového svazu dojednalo se společností SATUM CZECH, s. r. o., pokračování smlouvy na pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli uzavřené mezi OSZSP ČR a Českou podnikatelskou pojišťovnou, kterou někteří z vás již dlouhá léta využívají.

Pojištění je možné sjednat pro členy OS za zvýhodněnou cenu prostřednictvím odborové organizace. Pojištění mohou sjednávat nejen odborové organizace, které již toto pojištění využívají, ale mohou se zapojit i ty organizace, které pojištění dosud nevyužívaly. Chápeme, že se sjednáním pojištění je spojena určitá administrativa, podmínky pro členy sjednané ve smlouvě jsou však nesrovnatelně výhodnější než v případě, že si je zaměstnanec sjednává sám. Navíc jde i o propagaci činnosti odborů a další benefit pro členy odborového svazu.

Kontaktní osobou pro sjednání pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli je:

Ing. Gabriela Skotnicová, pojišťovací makléř, e-mail: gabriela.skotnicova@satum.cz, tel.: 603 500 586.

Informativní leták a formulář pro sjednání pojištění (Seznam pojištěných osob) naleznete níže jako soubory ke stažení.

Zcela novým produktem, který se podařilo dojednat pro členy odborových organizací, je pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti za škody občana, u tohoto produktu je možné dosáhnout až 63% slevy na ročním pojistném oproti běžně sjednávaným produktům na pojistném trhu.

Kontaktní osobou pro sjednání pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti za škody občana je:

Bc. Ivana Klepcová, DiS., specialista osobního pojištění a financí, e-mail: ivana.klepcova@satum.cz, tel.: 733 595 998.

Informativní leták naleznete níže jako soubor ke stažení.

Informace a materiály byly elektronicky rozeslány do všech odborových organizací. Pokud budete potřebovat další informace, upřesnění nebo budete mít nějaké dotazy k této službě, obraťte se, prosím, na výše uvedené kontaktní osoby pro jednotlivé druhy pojištění, které jsou připraveny vše s vámi řešit individuálně.

Věříme, že tato nabídka bude pro vás zajímavá a že ji vaše odborová organizace využije.

Soubory ke stažení

 
Napište nám