Nohejbal

Nohejbal trojic mužů a smíšených družstev je jedním z tradičních turnajů odborového svazu.

Účastní se tříčlenné družstvo a je možné vyslat 2 náhradníky. Náhradníkem je myšlen vedoucí družstva nebo hráči na střídání.

Pokud se chce odborová organizace některého turnaje zúčastnit, musí vyplnit a včas zaslat formulář předběžné přihlášky

Zálohu a startovné hradí zaregistrovaná družstva až po obdržení propozic daného turnaje! Propozice se závaznou přihláškou budou předběžně přihlášeným družstvům rozesílány nejpozději měsíc před konáním turnaje.

Články

Aktuality 8. 6. 2023 / 15:30

Obnovený turnaj v nohejbalu

Je to tak, milí přátelé, letos se nám podařilo za velikého úsilí a po mnoha komplikacích obnovit nejdéle pořádaný turnaj svazových sportovních her, a to ten nohejbalový.

Aktuality 25. 7. 2019 / 10:20

Nohejbal pod jihočeským sluncem

Letos se ve dnech 31. května až 2. června sjelo do Českých Budějovic třináct družstev a mezi nimi i jeden úplný nováček.

Aktuality 1. 6. 2018 / 12:55

Nohejbal sluncem zalitý

Poslední květnovou sobotu, 26. května 2018, se v Českých Budějovicích sešli hráči a hráčky nohejbalu. Věřte nebo ne, sešli jsme se už podevatenácté a na začátku to vypadalo na pořádný přetlak.

Aktuality 21. 6. 2016 / 9:21

Turnaje v nohejbalu se zúčastnil rekordní počet družstev

Tradičně, téměř jako každý rok, se první červnový víkend uskutečnil sedmnáctý ročník zahajovacího turnaje sportovních her v nohejbalu.

Aktuality 5. 6. 2015 / 8:46

Nohejbalový turnaj zdobily skvělé výkony i dobře objednané počasí

V Českých Budějovicích se o posledním květnovém víkendu sešli příznivci krásného sportu zvaného nohejbal.

Aktuality 17. 6. 2014 / 8:48

Nohejbal zahájil XV. ročník sportovních her

Stejně jako každý rok jsme se i letos 6. až 8. června sešli na hřišti Lokomotivy České Budějovice, abychom poměřili své síly v turnaji v nohejbalu trojic.

Aktuality 8. 8. 2012 / 10:28

Turnaj v nohejbale – tentokrát v barvách tří zemí!

První víkend v červnu nepatří na antuce místní Lokomotivy České Budějovice dětem, ale našemu nohejbalu. Na to, že již několik let obohacují turnaj svou účastí naši kolegové ze Slovenska, jsme si už zvykli. Avšak letos se nám podařilo dohodnout se také s kolegy z Polska a nad stadionem tak pomyslně visely tři vlajky - česká, slovenská a polská.

 
Napište nám