Diskuse a názory

Podělte se i vy o své zkušenosti a názory na aktuální problémy a možnosti jejich řešení.

Články

Aktuality 22. 7. 2021 / 8:12

Dobří lidé ještě žijí!

Až donedávna jsem si myslela, že český národ dokáže sjednotit pouze finálový zápas na mistrovství světa v hokeji. Ale ve dnech nedávno minulých se ukázalo, že to není tak docela pravda.

Aktuality 18. 6. 2021 / 17:56

Žiji ve šťastné době a jsem šťastná naočkovaná

Myslím si, že mám obrovské štěstí na dobu, ve které žiji. No asi tím úplně nezapadám do obvyklého českého remcání, naříkání a nadávání.

Aktuality / 17:48

A život jde dál…

Máme za sebou náročnou etapu doby coronavirové. Odrazila se ve všech oborech a zaměstnancům mnohé přinesla i vzala.

Aktuality 13. 5. 2021 / 13:47

Úhel pohledu

Jsem unavená... Tak jako většina zaměstnanců ve zdravotnictví a v sociálních službách. Věřím, že unavení jsou skoro všichni v této zemi.

Aktuality 19. 4. 2021 / 14:17

Věřte nevěřte

Žijeme v moderní době, kdy se k nám dostávají informace neuvěřitelnou rychlostí. Nemusíme dnes čekat na ranní vydání novin, nemusíme ani shánět mimořádná večerní vydání tisku.

Aktuality 17. 3. 2021 / 20:31

Outsourcing: nespravedlivé rozdíly mezi zaměstnanci

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR je proti outsourcingu v nemocnicích a v sociálních službách. Outsourcing je skrytá forma privatizace části činnosti a proti tomu vystupujeme.

Aktuality / 19:09

Jarní úvaha v nelehké době

Děkujeme, oceňujeme a obdivujeme všechny, kdo v této nelehké době neztrácejí hlavu, neztrácejí naději, neztrácejí ani reálný názor a pohled na svět a snad i ten humor nás neopouští.

Aktuality / 16:59

Děkujeme, děkujeme, děkujeme a peníze sem netahejte…

Obdivuji VŠECHNY pracovníky, kteří jsou nějakým způsobem covidem postižení, ale stále dělají svou práci, jak nejlépe umí, a snaží se všem pomoci.

Načíst další
 
Napište nám