T-Mobile

Výhodné telefonování v privátní podnikové síti v síti T-Mobile je jedním z výrazných benefitů, který zařídil odborový svaz pro své členy.

Nyní odborový svaz s T-Mobile podepsal novou rámcovou smlouvu, což znamená, že pod ni musí přejít všechna užívaná čísla a na všechna musí být uzavřena nová smlouva.

Komunikaci s T-Mobile a se členy zařazenými v privátní podnikové síti po dobu přechodu na nové smlouvy vyřizuje Blanka Kučírková, a to e-mailem kucirkova.blanka@cmkos.cz nebo telefonicky 776 482 499 (v pracovní dny od 8 do 15 hodin).

Pokud tedy vzniknou jakékoliv potíže, potřeba reklamace atd., související s přechodem na nové smlouvy, obracejte se na Blanku Kučírkovou – viz kontakty výše.

 

Komunikace T-Mobile a uzavření všech návazných smluv bude probíhat pouze s členem odborového svazu, tedy s vámi, a to prostřednictvím operátora T-Mobile.

Pokud by nastal jakýkoliv zádrhel po přechodu na novou smlouvu a při fungování v režimu nové smlouvy, kontaktujte zákaznické centrum T-Mobile na tel. čísle 4603.

Nekontaktujte odborový svaz, nebudeme vám umět pomoci, vlastníky čísel budete vy, a tak OSZSP ČR za vás již reklamace vyřizovat nemůže.

 

Soubory ke stažení

 
Napište nám