Jsme tu pro Vás

Poskytování právního poradenství a podmínky pro přiznání práva na právní zastoupení upravuje Řád právní pomoci OSZSP ČRviz níže jako soubor ke stažení.

Velmi rychlou právní pomoc členům odborového svazu zajišťuje významný svazový benefit – odborové pojištění D.A.S. – podrobnosti viz na: http://osz.cmkos.cz/cz/informace-pro-cleny-a-odborove-organizace/clenske-vyhody/pojisteni-das.aspx

Právní a ekonomické problematice se věnují odborníci z oboru práva a ekonomie v rámci právního a sociálního oddělení odborového svazu, kteří poskytují nejen konzultace a odpovědi na konkrétní dotazy odborových organizací a členů, ale také podporují odborové organizace svojí účastí na jednání se zaměstnavatelem, poskytují pomoc při tvorbě kolektivní smlouvy. V neposlední řadě také připravují připomínky k legislativním návrhům zejména z oblasti zdravotního práva a pracovního práva. Budete-li naše odborníky kontaktovat, uveďte nejen své jméno a příjmení, ale i údaj o svém členství v odborném svazu nebo v odborové organizaci (název organizace a její číslo).

Právní a ekonomické analýzy a poradenství zajišťují pro odborový svaz, odborové organizace, funkcionáře i členy odborového svazu zaměstnanci OS (viz na: http://osz.cmkos.cz/cz/nasi-lide/zamestnanci/pravni-a-socialni-oddeleni.aspx) a také advokát spolupracující s OS JUDr. Dominik Brůha, PhD., (bruha@akbr.cz).

Soubory ke stažení

 
Napište nám