Jsme moderní odbory a hájíme i vaše zájmy

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ĆR, to jsou dynamické moderní odbory, pomáhající svým členům – zaměstnancům včech profesí a všech věkových kategorií hájit jejich občanská, zaměstnanecká i odborová práva.

Odborový svaz, to jsou lidé, kteří společně sdílejí své starosti i radosti, pomáhají si svými zkušenostmi získanými na pracovištích, na svazových odborných seminářích a konferencích i od zahraničních kolegů.

Pomáhají jim při tom zkušení regionální pracovníci, inspektoři BOZP, právníci, ekonomové a další zaměstnanci ústředí svazu.

 

Podobné články

Aktuality 15. 7. 2024 / 19:23

Tzv. dobrovolné kompetence zdravotnických záchranářů v ČR

Časy se mění a roste poptávka po vyšších kompetencích zdravotnických záchranářů. Ovšem změny musí nejprve nastat v legislativě a teprve potom se mohou zavádět v praxi a ne opačně.

Aktuality 14. 7. 2024 / 21:04

iWorCon pro zlepšení podmínek zaměstnanců v sociálních službách

EPSU, výbor sektorového sociálního dialogu pro sociální služby (EPSU HSS) a Federace evropských sociálních partnerů (FESE) se zasadily o projekt pro zaměstnance v sociálních službách pod názvem iWorCon. 

Aktuality 12. 7. 2024 / 14:43

Změny u DPP a DPČ od 1. 7. 2024

Oblast dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr, tj. dohody o provedení práce (DPP) a dohody o pracovní činnosti (DPČ), zasáhla od konce roku 2023 řada zásadních změn.

Načíst další
 
Napište nám