Odbory Plus – slevový portál pro odboráře

Slevový portál pro členy odborů Odbory Plus spustila 22. června ČMKOS s cílem pomoci finančně odborářům a umožnit jim výhodnější nákupy výrobků a služeb, úspory na poplatcích, na jízdném atd.

Životní úroveň zaměstnanců v ČR se vlivem asociálních reforem vládní koalice neustále zhoršuje. Nepromyšlené restrikce, proti kterým Českomoravská konfederace odborových svazů (ČMKOS) aktivně vystupuje, dopadají nejvíce na zaměstnance, lidi s průměrnými příjmy. ČMKOS se proto rozhodla podpořit program, který členům odborů může finančně pomoci.

Projekt Odbory Plus ve své počáteční fázi umožňuje jednotlivým odborářům využít mnohé bonusy, výhody a slevy. Registrací do programu mohou odboráři citelně ušetřit na jízdném, na poplatcích za finanční produkty, pohonné hmoty a další výrobky a služby.
Do budoucna se bude úspora dále zvyšovat, protože program se bude zaměřovat na snižování nejnákladnějších výdajů, jako jsou energetika, telekomunikace nebo potraviny.
Portál Odbory Plus je určený pro členy, kteří jsou organizováni v odborových svazech v rámci ČMKOS. Stačí navštívit a zaregistrovat se na stránkách www.OdboryPlus.cz nebo zavolat na telefonní číslo 774 775 959. Získáte členskou kartu ODBORYPLUS, jednorázový bonus 500 korun a můžete začít naplno využívat všechny výhody členství.

Podobné články

Aktuality 27. 11. 2023 / 13:57

Pondělí 27. listopadu: Den protestů ČMKOS

V pondělí 27. listopadu se členové Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR v maximální možné míře zapojili do Dne protestů.

Aktuality 24. 11. 2023 / 22:11

Společně jsme silnější. I při protestu. Děkujeme za podporu!

Děkujeme za vaši podporu při jednáních i při protestu 27. listopadu, za zaslané informace, fotografie i videa. Některá z nich najdete i zde na webu pod ikonkou nahoře na této straně.

Aktuality 19. 11. 2023 / 19:09

Absurdní tři hodiny: MZ všem tarify nezvýší, tarify nezvýší…

Další jednání k odměňování ve zdravotnictví se konalo v pondělí 13. listopadu.

Načíst další
 
Napište nám