Plzeňská krajská konference – 10. 10. 2012

Zástupci odborových organizací z Plzeňského kraje se sešli na krajské konferenci ve středu 10. října 2012.

Věnovali se plnění programu svazu od sjezdu OS a aktuální situaci ve zdravotnictví a v sociální péči, především situaci nemocnic, otázkám odměňování a přeřazování zaměstnanců.

Projednali vnitrosvazové otázky včetně možnosti sloučení s jinými odborovými svazy a diskutovali o zahraničních zkušenostech se slučováním odborových svazů.

Delegáti probrali také případné zřízení zajišťovacího fondu, který by vypomáhal členům OS v nemoci a dalších svízelných situacích.

Konference si vyslechla zprávu o činnosti plzeňské krajské rady, zvolila 9 delegátů na listopadovou celostátní konferenci a přijala usnesení krajské konference.

Aktuality 29. 1. 2024 / 9:43

Krajská rada jednala s vedením kraje o odměňování

Odměňování zaměstnanců v sociálních službách a nárůst mezd zaměstnanců nemocnic byly ve čtvrtek 18. ledna hlavními tématy jednání krajské rady Plzeňského kraje se zástupci kraje.

Aktuality 4. 11. 2023 / 20:32

KR Plzeňského kraje se připravovala na jednání s hejtmanem

Jednání krajských rad se plánuje dost dlouho dopředu, členky a členové před stanovením termínu porovnají všechny své soukromé i pracovní akce.

Aktuality 4. 10. 2023 / 13:31

Brífink po krajské konferenci odborářů z Plzeňského kraje

Po krajské konferenci odborových organizací Plzeňského kraje v úterý 3. října se jejich účastníci sešli na krátkém brífinku s novináři.