Pojištění D.A.S.

V tuto chvíli už by každý člen odborového svazu měl mít svoji průkazku s identifikačním číslem, které mu umožní ptát se právníků D.A.S. telefonicky, e-mailem či písemně na nejrůznější záležitosti, které ho trápí nejen na pracovišti, ale i v soukromí. Pokud jste svoji průkazku ještě neobdrželi, obraťte se na předsedkyni nebo předsedu své odborové organizace. Pokud neuspějete, obraťte se na místopředsedu OS Lubomíra Francla (francl.lubomir@cmkos.cz).

A dejte nám, prosím, vědět, jak se vám nový benefit osvědčil, zda ho využíváte, jak jste byli spokojeni (nejlépe na klirova.marie@cmkos.cz).

Nový benefit rozšiřuje významně možnosti právního poradenství a právní pomoci pro každého člena OS, právníci odborového svazu samozřejmě zůstávají nadále k dispozici odborovým organizacím i členům, a to především při řešení složitějších záležitostí.

Leták s informacemi o odborovém pojištění D.A.S. viz níže jako soubor ke stažení.

Aktuální informace 2018: Pojištění právní ochrany D.A.S.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

s potěšením vám oznamujeme, že se podařilo dohodnout s pojišťovnou D.A.S. na rozšíření jejich služeb pro naše členy, a to v oblasti některých smluv, jejich posouzení, nebo vytvoření. Už nyní si tedy můžete nechat posoudit, nebo vytvořit následující smlouvy:

  • nájemní smlouva k bytu, přičemž pojištěná osoba vystupuje v pozici nájemce,
  • kupní smlouva k nemovitosti,
  • kupní smlouva k věci movité,
  • smlouva o zprostředkování koupě či prodeje nemovitosti či motorového vozidla, včetně smlouvy o budoucí kupní smlouvě či smlouvy rezervační k nemovitosti či motorovému vozidlu,
  • smlouva o zápůjčce finančních prostředků,
  • cestovní smlouva, přičemž pojištěná osoba vystupuje v pozici spotřebitele.

Na kontrolu, nebo vytvoření smlouvy je maximální limit 10 000 Kč a smlouvy lze posuzovat a sestavovat pro každého pojištěného pouze 1x za rok.

Úplný výčet všech podmínek již byl zaslán do všech odborových organizací.

Věříme, že rozšířenou nabídku pojištění využijete a velmi také uvítáme, pokud nám dáte vědět, jak jste se službami spokojení.

 

Soubory ke stažení

Články

Aktuality 19. 5. 2017 / 8:58

Nabídku na 24 hodinovou právní pomoc jsem nadšeně přivítal

Jsem dlouholetým předsedou odborové organizace na zdravotnické záchranné službě. Vždy jsem velmi oceňoval právní pomoc poskytovanou naším odborovým svazem.

Aktuality 19. 5. 2017 / 8:47

S novým benefitem máme velmi dobrou zkušenost

Dovolte, abych se s vámi podělila o velmi dobrou zkušenost s novým benefitem pro odboráře – s odborovým pojištěním u společnosti D.A.S.

Aktuality 19. 5. 2017 / 8:39

První zkušenosti s D.A.S. už máme

Na začátku března jsme začali předávat našim členům kartičky pojištění právní odpovědnosti D.A.S., kterými se od dubna bude potřeba prokazovat při využívání služeb dalšího benefitu odborového svazu.

Aktuality 19. 5. 2017 / 8:30

Reakce na stanovisko ZO Fakultní nemocnice Ostrava k pojištění u pojišťovny D.A.S.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, rád bych zde reagoval na informace, které byly uvedeny ve stanovisku ZO OSZSP ČR FN Ostrava k novému benefitu – pojištění u pojišťovny D.A.S.

Aktuality 19. 5. 2017 / 8:22

Stanovisko ZO Fakultní nemocnice Ostrava k pojištění u pojišťovny D.A.S.

Již na celostátní konferenci vyjádřili delegáti za naši základní organizaci (ZO Fakultní nemocnice Ostrava) negativní stanovisko k tomuto novému benefitu OSZSP ČR.

 
Napište nám