Další ročník charitativního běhu, který se již tradičně uskutečnil v Blansku, tentokrát ve dnech 7. a 8. června, je za námi. Náš kolega Zdeněk Mikula se zotavuje po cévní mozkové příhodě a jeho snem je postupně pracovat na návratu do běžného života. Snažíme se mu pomáhat, kromě jiného také díky You Dream We Run.

Děkujeme všem, kteří pro Zdeňka běželi. Letos zaměstnancům jihomoravské záchranky významně pomohli i kolegové z ostatních zdravotnických záchranných služeb ČR a také tým z Bratislavy. Jsme jim za to vděční.

Zdeněk byl upoután na lůžko, to už je naštěstí minulost. Zdravotní stav našeho kolegy se díky rehabilitacím neustále zlepšuje, jeden z velkých pokroků spočívá v tom, že dokáže jíst po lžičkách tekutiny i zahuštěnou stravu. A jde mu to skvěle, jak se nám podařilo zjistit. Obrovsky se z toho radujeme.

Hřeje nás pocit, že jsme na rehabilitace mohli Zdeňkovi přispět, je to velký bojovník, tvrdě na sobě pracuje a je nám jasné, že terapie ho stojí velkou spoustu sil a sebezapření.

Takže Zdeňku, jsme v tom s Tebou, myslíme na Tebe a fandíme Ti. Jsi krásnou ukázkou toho, jak se věci mohou zlepšit, když se člověk nevzdává…

Držme tedy Zdeňkovi pěsti v cestě za dalšími pokroky a chcete-li mu také pomoci, můžete poslat peníze na transparentní účet 5593934329/0800. A nezapomeňte do poznámky připsat „pro Zdeňka“. Děkujeme!

Foto ZZS Jihomoravského kraje

Podobné články

Aktuality 17. 4. 2024 / 20:37

Plzeňští odboráři vyrazili na výlet do Prahy i do Tróje

Na neděli 25. února naplánovala odborová organizace FN Plzeň pro své členy a jejich rodinné příslušníky výlet do Prahy, jehož součástí byla také návštěva divadelního představení.

Aktuality 15. 3. 2024 / 13:01

Jako odboráři jsme spojili síly a vycházíme si vstříc

Společnost Krajská zdravotní, a. s., vznikla 1. září 2007 transformací pěti nemocnic do jednoho celku.

Aktuality 15. 3. 2024 / 11:59

Krajská zdravotní komunikuje se zaměstnanci i v době krize

Koncem února všechny zaměstnance Krajské zdravotní, a. s., zaskočila informace o zásahu policie. Policie šetří kauzu údajné manipulace s veřejnými zakázkami.

Načíst další
 
Napište nám