Červenec 2017

27. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se zúčastnila jednání s premiérem Bohuslavem Sobotkou a ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou na téma odměňování zaměstnanců ve veřejných službách.

 

26. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se spolu s místopředsedou OS Lubomírem Franclem sešli se zástupci polské organizace C.O.O.Z., aby projednali možnosti spolupráce v oblasti technik náboru členů.

 

25. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se spolu s předsedou LOK-SČL Martinem Engelem sešli s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem, aby ho informovali o nedostatku personálu v nemocnicích.

 

20. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se na MPSV sešla s ředitelem Odboru sociálních služeb, sociální práce a sociálního bydlení Mgr. Davidem Pospíšilem kvůli upřesnění postupů pracovní skupiny pro personální standardy.

* V odpoledních hodinách se předsedkyně OS Dagmar Žitníková sešla s náměstkyní ministra zdravotnictví Lenkou Teska Arnoštovou k projednání současných legislativních návrhů Ministerstva zdravotnictví.

 

18. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková a místopředseda Lubomír Francl jednali na zasedání odborových svazů veřejných služeb a veřejné správy o dalším společném postupu těchto OS v dalším vyjednávání o platech na rok 2018.

 

17. července

* K projednání prvního návrhu státního rozpočtu a k dalším důležitým bodům se sešla na svém jednání Rada hospodářské a sociální dohody ČR (tripartita). Jednání se v delegaci odborů účastnila předsedkyně OS Dagmar Žitníková.

 

13. července

* Jednání tripartitního pracovního týmu pro zdravotnictví se zúčastnilo vedení OS.

 

12. července

* Jednání dozorčí rady OS se zúčastnilo také vedení OS.

 

10. července – 11. července

* Jednala výkonná rada OS.

Podobné články

Aktuality 13. 4. 2023 / 20:24

Březen 2023

29. března: Demonstrace 68 NE namířená proti prodlužování věku odchodu do důchodu se konala ve středu 29. března 2023 v Praze před Úřadem vlády.

Aktuality 11. 3. 2023 / 21:51

Únor 2023

27. února: O navýšení platů v přímo řízených organizacích Ministerstva zdravotnictví s ministrem Válkem jednali předsedkyně OS Žitníková, místopředsedkyně OS Hnyková a předseda LOK-SČL Engel.

Aktuality 4. 2. 2023 / 21:03

Leden 2023

9. ledna: Společného jednání výkonné a dozorčí rady OS se zúčastnil ministr zdravotnictví Vlastimil Válek s kolegy.

Načíst další
 
Napište nám