Krajská zdravotní, a. s., udělovala pamětní listy a plakety

Na výroční konferenci, konané dne 14. září 2017, u příležitosti 10. výročí vzniku Krajské zdravotní, a. s., převzaly významné osobnosti spojené s činností této společnosti pamětní list a plaketu. Za dlouholetou spolupráci při kolektivním vyjednávání v Krajské zdravotní, a. s., která zahrnuje pět nemocnic s více než 6500 zaměstnanci (Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov a Děčín), převzala ocenění Ing. Ivana Břeňková, místopředsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR. Ocenění jí bylo uděleno i jako ocenění činnosti celého odborového svazu pro zdravotní péči v celém Ústeckém kraji.

Pamětní list a plaketu u příležitosti 10. výročí vzniku Krajské zdravotní převzaly významné osobnosti spojené s činností této společnosti (na fotografii odleva): hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, náměstek hejtmana RSDr. Stanislav Rybák, předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s., Ing. Jiří Novák, generální ředitel Krajské zdravotní, a. s., Ing. Petr Fiala, ředitel zdravotní péče Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., MUDr. Josef Liehne, náměstek pro ekonomické řízení a controlling Krajské zdravotní, a. s., Ing. Luděk Rückl, předseda vědecké rady Krajské zdravotní, a. s., prof. MUDr. Martin Sameš, CSc., přednosta kliniky urologie a robotické chirurgie Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z. MUDr. Jan Schraml, Ph.D., primář radiodiagnostického oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., MUDr. Milouš Derner, hlavní sestra Nemocnice Chomutov, o. z, Mgr. Anna-Marie Malá a místopředsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Ing. Ivana Břeňková.

Foto Petr Sochůrek, Krajská zdravotní, a. s.

Aktuality 9. 6. 2024 / 9:23

Polská Wisla „hostila“ odboráře ze vsetínských sociálních služeb

Ve dnech 31. května až 2. června 2024 odborová organizace Sociální služby Vsetín uspořádala zájezd do polského města Wisla v malebné oblasti Beskyd.

Aktuality 4. 6. 2024 / 11:40

Odboráři z Fakultní nemocnice Plzeň navštívili německý Legoland

V sobotu 18. května 2024 v brzkých ranních hodinách se odboráři z Fakultní nemocnice Plzeň spolu s rodinnými příslušníky vydali patrovým autobusem do německého zábavního parku Legoland.

Aktuality 17. 4. 2024 / 20:37

Plzeňští odboráři vyrazili na výlet do Prahy i do Tróje

Na neděli 25. února naplánovala odborová organizace FN Plzeň pro své členy a jejich rodinné příslušníky výlet do Prahy, jehož součástí byla také návštěva divadelního představení.