Krajská zdravotní, a. s., udělovala pamětní listy a plakety

Na výroční konferenci, konané dne 14. září 2017, u příležitosti 10. výročí vzniku Krajské zdravotní, a. s., převzaly významné osobnosti spojené s činností této společnosti pamětní list a plaketu. Za dlouholetou spolupráci při kolektivním vyjednávání v Krajské zdravotní, a. s., která zahrnuje pět nemocnic s více než 6500 zaměstnanci (Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov a Děčín), převzala ocenění Ing. Ivana Břeňková, místopředsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR. Ocenění jí bylo uděleno i jako ocenění činnosti celého odborového svazu pro zdravotní péči v celém Ústeckém kraji.

Pamětní list a plaketu u příležitosti 10. výročí vzniku Krajské zdravotní převzaly významné osobnosti spojené s činností této společnosti (na fotografii odleva): hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, náměstek hejtmana RSDr. Stanislav Rybák, předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s., Ing. Jiří Novák, generální ředitel Krajské zdravotní, a. s., Ing. Petr Fiala, ředitel zdravotní péče Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., MUDr. Josef Liehne, náměstek pro ekonomické řízení a controlling Krajské zdravotní, a. s., Ing. Luděk Rückl, předseda vědecké rady Krajské zdravotní, a. s., prof. MUDr. Martin Sameš, CSc., přednosta kliniky urologie a robotické chirurgie Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z. MUDr. Jan Schraml, Ph.D., primář radiodiagnostického oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., MUDr. Milouš Derner, hlavní sestra Nemocnice Chomutov, o. z, Mgr. Anna-Marie Malá a místopředsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Ing. Ivana Břeňková.

Foto Petr Sochůrek, Krajská zdravotní, a. s.

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám