Odboráři, bývalí zaměstnanci sociálních služeb, se tradičně sešli ve Vsetíně

Čtvrtek 27. února byl opět dnem setkání s bývalými zaměstnanci – odboráři Sociálních služeb Vsetín. Tradiční akce se uskutečnila v restauraci Náhon ve Vsetíně. Na pozvání se sešli bývalí zaměstnanci pobytových sociálních služeb ze vsetínského regionu, aby si vyslechli, co se u jejich bývalého zaměstnavatele za poslední rok změnilo, co se plánuje pro nejbližší období, informace o činnosti základní odborové organizace a odborového svazu. A zejména aby si v družném rozhovoru sdělili vše důležité z osobního i společenského života.

Dobrá nálada provázela celé odpoledne až do večerních hodin. Při loučení si opět všichni slíbili, že se sejdou v příštím roce, nebo na nejbližším zájezdu pořádaném odborovou organizací. Informace o plánovaných akcích odborů přítomné natolik zaujala, že většina z nich na místě potvrdila účast.

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám