Olomoucká krajská rada se sešla v Léčebném ústavu Paseka

Krajská rada Olomouckého kraje se dne 18. dubna sešla v Léčebném ústavu Paseka na společném jednání krajské rady s výborem ZO Léčebného ústavu. Zúčastnil se také regionální manažer OS Ladislav Kucharský. Úvodem se nám dostalo moc milého přivítání od paní ředitelky Léčebného ústavu MUDr. Zdenky Polzerové, MBA.

Předseda odborové organizace Vladimír Urbánek nás seznámil s historií ústavu a následně jsme debatovali o fungování místní odborové organizace, kdy si předseda pochvaloval komunikaci se zaměstnavatelem, která je na velmi dobré úrovni, a také si postěžoval na odliv členů po zavedení úsporného vládního balíčku. Ředitelka Polzerová hovořila o činnosti ústavu, provedených organizačních změnách, plánovaných stavebních úpravách a výhledu do budoucna.

Také se nám dostalo možnosti prohlédnout si celý areál ústavu, a to od překrásné zahrady s kouzelným dřevěným kostelíkem schovaným mezi stromy až po jednotlivé pavilony. Velký dík patří člence krajské rady Lence Indrové za organizaci setkání. Byl to úžasný den!

Podobné články

Aktuality 18. 4. 2024 / 22:05

Vzpomínky na Zdeňka Sovíka

V pondělí 25. března 2024 odešel na dlouhou pouť náš kolega a kamarád Zdeněk Sovík ve věku 68 let.

Aktuality 13. 11. 2023 / 9:39

Olomoucká krajská konference – 1. 11. 2023

Krajská konference OS odborových organizací z Olomouckého kraje se konala ve středu 1. listopadu.

Aktuality 16. 10. 2022 / 9:24

Olomoucká krajská konference OS – 12. 10. 2022

Olomoucká krajská konference jednala ve středu 12. října.

Načíst další
 
Napište nám