OS má novou smlouvu s T-Mobile, budou se měnit smlouvy na všechna čísla!

Výhodné telefonování v privátní podnikové síti v síti T-Mobile je jedním z výrazných benefitů, který zařídil odborový svaz pro své členy.

Nyní odborový svaz s T-Mobile podepsal novou rámcovou smlouvu, což znamená, že pod ni musí přejít všechna užívaná čísla a na všechna musí být uzavřena nová smlouva.

Věnujte proto, prosím, pozornost informacím, které najdete zde na webu v rubrice Informace pro členy a odborové organizace – Členské výhody – T-Mobile: http://osz.cmkos.cz/cz/informace-pro-cleny-a-odborove-organizace/clenske-vyhody/t-mobile.aspx

Najdete tam podrobný návod, jak bude přechod na nové smlouvy probíhat, nové tarify a ceny volání i nové ceny internetu.

Komunikaci s T-Mobile a se členy zařazenými v privátní podnikové síti po dobu přechodu na nové smlouvy vyřizuje Blanka Kučírková, a to e-mailem kucirkova.blanka@cmkos.cz nebo telefonicky 776 482 499 (v pracovní dny od 8 do 15 hodin).

***

Vážené kolegyně a kolegové, věříme, že vše bude probíhat podle plánu a převody smluv zvládneme bez větších problémů.

Vedení odborového svazu