Poděkování výkonné rady vedení a zaměstnancům odborového svazu

Výkonná rada OS děkuje vedení odborového svazu, jmenovitě Dáše Žitníkové, Janě Hnykové a Luboši Franclovi, za jejich usilovnou a výbornou práci. Především ve vypjatém období posledních dvou let věnovali mnoho energie i času boji za zaměstnance ve zdravotnictví a sociálních službách. Povedlo se zlepšit pracovní podmínky během pandemie i finanční ohodnocení všech, kteří se v těchto odvětvích zapojili do boje s pandemií.

Poděkování patří i všem zaměstnancům OS, kteří odvádějí tu méně viditelnou část práce.

Aktuality 20. 9. 2024 / 19:51

Výkonná rada v září

Před jednáním výkonné rady OS v úterý 10. září se její členové zúčastnili tiskové konference, na níž se hodnotilo plnění dohody z loňského prosince. Byla na ní rovněž zahájena kampaň Slibem neuzdravíš.

Aktuality 22. 7. 2024 / 14:11

Výkonná rada v červnu

Společné jednání výkonné a dozorčí rady odborového svazu se v pondělí 17. června zabývalo především hospodařením odborového svazu.

Aktuality 13. 6. 2024 / 13:07

Výkonná rada OS se v Bratislavě sešla se slovenskými kolegy

Po dvou letech se uskutečnilo ve dnech 23. až 25. května v Bratislavě společné jednání výkonné rady OSZSP ČR a výkonného výboru Slovenského odborového svazu zdravotnictví a sociálních služeb.