Podporujeme slovenské kolegy, kteří protestují proti dohodám TTIP a CETA

Protest proti dohodám TTIP a CETA, které by podle odborů veřejných služeb a veřejné správy ještě posílily postavení mezinárodních korporací proti veřejných službách, proti jednotlivým státům a vládám i proti zaměstnancům, uspořádali v pátek 23. září v Bratislavě kolegové ze slovenské odborové konfederace včetně partnerského odborového svazu.

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR je podpořil dopisem – viz níže jako soubor ke stažení.