Ve středu 10. prosince se konala poslední schůze výboru odborové organizace FN Plzeň v roce 2025. Jako již každoročně byla schůze pojata i jako setkání s předvánočním posezením. Jasnou volbou byla již prověřená restaurace Hadí vrána, kam se postupně, krom členů výboru, dostavili i hosté, jimiž byly i dvě členky dozorčí rady a sekretářka naší ZO.
Schůzi zahájila předsedkyně odborové organizace. Martina Suchá přivítáním přítomných. Poté následovaly povinnosti ve formě administrativních úkonů. V jednání se pokračovalo dalšími body, v nichž se mimo jiné řešilo kolektivní vyjednávání a diskutovalo se o možných zájezdech a akcí pro členy ZO v roce 2026.
Po povinnostech mohla přijít na řadu zábava. Před tou došlo ke vzájemnému předání vánočních dárečků, které udělaly všem velkou radost. Všichni si také popřáli klidné Vánoce a pevné zdraví do nového roku. Většina z přítomných si poté pochutnala na vždy skvělé večeři, při které si vzájemně popovídali. Pak již nastal čas odchodu i pro ty, kteří zůstali až do konce.
Všichni přítomní si vzájemně popřáli na místě. A našim členům? Našim členům přejeme touto cestou především klid, radost, pohodu a zdraví. Novému výboru je pak nutno popřát do roku 2026 především vzájemný respekt, úctu, kladné společné cíle i splnění všech plánů. V neposlední řadě pak klid a slunce v duši.
Naše přání všeho dobrého a pevného zdraví v roce 2026 patří i členům všech odborových organizací a odborovému svazu.
Jitka JANOUŠKOVCOVÁ, FN Plzeň
Foto autorka a Hana Davídková