Protestující dopraváci mají plnou podporu OS zdravotnictví a sociální péče ČR

Protestní akce řidičů odborářů „Vesty pro Královéhradecký kraj“ se koná v úterý 5. ledna 2016. Cílem je informovat veřejnost prostřednictvím letáků o problémech veřejné dopravy a jejích zaměstnanců – letáky s podrobnými informacemi viz níže jako soubory ke stažení.

 Jak zdůrazňuje předseda Odborového svazu dopravy Luboš Pomajbík, touto akcí se Odborový svaz dopravy snaží předejít mnohem razantnější a rozsáhlejší protestní akci.

 Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR své kolegy v dopravě plně podporuje.

 

OS zdravotnictví a sociální péče ČR podporuje protestující řidiče

 

Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR plně podporuje úsilí řidičů autobusů Královéhradeckého kraje o dosažení lepšího ohodnocení jejich práce a zrušení výběrového řízení na zajištění dopravy. 

 Vaše požadavky jsou oprávněné, máte naši podporu, jsme s vámi. 

 Přejeme vám úspěch při jednání a při akci „Vesty pro Královéhradecký kraj“.

 Bc. Dagmar Žitníková, předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR

 

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 22. 2. 2024 / 15:25

Práva odborových organizací

Práva odborových organizací upravuje zákoník práce, a to v paragrafech 276 až 299 zákoníku práce. Jde o právo na informace, projednání, spolurozhodování, kontroly, na kolektivní vyjednávání a kontroly nad stavem BOZP.

Aktuality 21. 2. 2024 / 19:40

Výpověď bez udání důvodu? Pro odbory NEPŘIJATELNÉ!

Naše vláda má „výborné“ poradce. Jejich návrhy na nás denně vypadávají z médií. Leckoho překvapí a zaskočí. Ovšem pro odboráře, kteří mají paměť, se nejedná o nic nového.

Aktuality 21. 2. 2024 / 19:29

Petice proti vyhazovu z práce bez udání důvodu

Vláda dostala doporučení od svých „odborníků“, jak zpružnit český trh práce. Neoliberální ekonomové ohánějící se demokracií nás chtějí vrátit víc než o sto let zpátky. Doporučují uzákonit výpověď bez udání důvodů.

Načíst další
 
Napište nám