Seminář Jak dál v přípravě zákona pro nelékařská zdravotnická povolání

V pátek 13. listopadu se z podnětu poslankyně Jany Hnykové konal v Poslanecké sněmovně pod záštitou výboru pro zdravotnictví seminář Jak dál v přípravě zákona pro nelékařská zdravotnická povolání.

Průběh semináře velmi dobře popsala redaktorka Michaela Koubová ze Zdravotnického deníku a bylo by jen zbytečným opakováním pokoušet se o totéž.

Text zmíněného článku, který zachycuje jak průběh, tak závěry semináře, viz níže jako soubor ke stažení.

Prezentace předsedkyně OS Dagmar Žitníkové a vrchní sestry onkologického stacionáře oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou Zuzany Netolické viz níže jako soubory ke stažení.

Za organizaci semináře patří poslankyni Janě Hnykové velké poděkování.

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 15. 7. 2024 / 19:23

Tzv. dobrovolné kompetence zdravotnických záchranářů v ČR

Časy se mění a roste poptávka po vyšších kompetencích zdravotnických záchranářů. Ovšem změny musí nejprve nastat v legislativě a teprve potom se mohou zavádět v praxi a ne opačně.

Aktuality 14. 7. 2024 / 21:04

iWorCon pro zlepšení podmínek zaměstnanců v sociálních službách

EPSU, výbor sektorového sociálního dialogu pro sociální služby (EPSU HSS) a Federace evropských sociálních partnerů (FESE) se zasadily o projekt pro zaměstnance v sociálních službách pod názvem iWorCon. 

Aktuality 12. 7. 2024 / 14:43

Změny u DPP a DPČ od 1. 7. 2024

Oblast dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr, tj. dohody o provedení práce (DPP) a dohody o pracovní činnosti (DPČ), zasáhla od konce roku 2023 řada zásadních změn.

Načíst další
 
Napište nám