Středomoravská nemocniční a. s. uspořádala Dětský den ve znamení dětské olympiády

V neděli 9. května vedení Středomoravské nemocniční a. s. spolu s odborovými organizacemi uspořádalo Dětský den ve znamení dětské olympiády.

Rodiče s dětmi ze spádových nemocnic přijeli autobusy k Atletickému stadiónu v Olomouci, kde byli již připraveni organizátoři, ti hned děti přivítali a předali kartičky na olympiádu,

V 10 hodin všechny přivítal všechny místopředseda představenstva MUDr. Jiří Ševčík a poté se rozjely všechny soutěžní úkoly. Bylo jich celkem 10 a na všech stanovištích děti zápolily a plnily pokyny organizátorů, po splnění dostaly razítko do kartičky.

Co bylo na stanovištích? Hod nafouknutým šípem, hod medicimbalem, běh s pálkou a míčkem, poskakování v žebříku apod. Po splnění všech úkolů dostaly od moderátora medaili.

K olympiádě patřily i skákací hrady, malování na obličej, nafukovací hračky a výborné menu a pití i zmrzlina.

Odpoledne bylo vyhodnocení donesených obrázků, které děti namalovaly, a ve 14,15 opět autobusy odvezly spokojené děti s rodiči zpět.

Foto autor

Podobné články

Aktuality 16. 2. 2024 / 18:37

Jednání o kolektivní smlouvě v Krajské zdravotní bylo náročné

Krajská zdravotní, a. s., to jsou nemocnice Ústeckého kraje v Ústí nad Labem, Děčíně, Teplicích, Mostě, Chomutově, Rumburku a Litoměřicích, celkem devět tisíc zaměstnanců.

Aktuality 14. 2. 2024 / 18:35

Když vláda zapomene na záchranáře aneb Konference Středočechů

Oblíbená historická Kutná Hora na počátku roku 2024 (24. ledna) přivítala 82 delegátek a delegátů výroční konference odborů středočeské záchranky, tentokrát to byla dokonce konference volební.

Aktuality 22. 1. 2024 / 13:53

Odboráři v Masarykově nemocnici hodnotili výsledky své práce

Konference úsekových důvěrníků odborové organizace Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice se konala 11. ledna 2024 v Ústí nad Labem.

Načíst další
 
Napište nám