Středomoravská nemocniční a. s. uspořádala Dětský den ve znamení dětské olympiády

V neděli 9. května vedení Středomoravské nemocniční a. s. spolu s odborovými organizacemi uspořádalo Dětský den ve znamení dětské olympiády.

Rodiče s dětmi ze spádových nemocnic přijeli autobusy k Atletickému stadiónu v Olomouci, kde byli již připraveni organizátoři, ti hned děti přivítali a předali kartičky na olympiádu,

V 10 hodin všechny přivítal všechny místopředseda představenstva MUDr. Jiří Ševčík a poté se rozjely všechny soutěžní úkoly. Bylo jich celkem 10 a na všech stanovištích děti zápolily a plnily pokyny organizátorů, po splnění dostaly razítko do kartičky.

Co bylo na stanovištích? Hod nafouknutým šípem, hod medicimbalem, běh s pálkou a míčkem, poskakování v žebříku apod. Po splnění všech úkolů dostaly od moderátora medaili.

K olympiádě patřily i skákací hrady, malování na obličej, nafukovací hračky a výborné menu a pití i zmrzlina.

Odpoledne bylo vyhodnocení donesených obrázků, které děti namalovaly, a ve 14,15 opět autobusy odvezly spokojené děti s rodiči zpět.

Foto autor

Podobné články

Aktuality 16. 5. 2023 / 20:51

Milé setkání v Domově pro seniory Sloupnice

V pondělí 24. dubna 2023 jsem navštívila Domov pro seniory Sloupnice, který leží v Pardubickém kraji a je příspěvkovou organizací s registrací krajského úřadu.

Aktuality 16. 5. 2023 / 20:40

V Domově sociální péče Tmavý Důl o problémech sociálních služeb

Tmavý Důl leží v krásné oblasti Rtyně v Podkrkonoší v Trutnovském okrese a je příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Královéhradecký kraj.

Aktuality 16. 5. 2023 / 19:56

Setkání bývalých zaměstnanců v Psychiatrické nem. Havlíčkův Brod

Po dlouhých čtyřech letech se 19. dubna 2023 konalo tradiční setkání bývalých zaměstnanců Psychiatrické nemocnice Havlíčkův Brod.

Načíst další
 
Napište nám