Výkonná rada v listopadu

V pondělí 11. listopadu odpoledne se na svém společném jednání o návrhu rozpočtu odborového svazu na rok 2020 sešly výkonná a dozorčí rada OS. Před tím se návrhem rozpočtu zabývala ekonomická komise OS. Ta jej zhodnotila jako zcela reálný obraz situace, kterou lze v příštím roce očekávat.

Návrh ještě posoudí na svém samostatném jednání dozorčí rada a výkonná rada se k němu vrátí v prosinci.

V úterý 12. listopadu pokračovala výkonná rada svým obvyklým jednáním. Jeho hlavními tématy byl výsledek činnosti Krizového štábu 9 proti kolapsu zdravotnictví a nadcházející kolektivní vyjednávání v organizacích, která by na něj měla navázat. Výkonná rada zhodnotila průběh krajských konferencí a další dění v regionech.

V souvislosti s aktuálním děním v resortech podrobně probrala navrhované změny týkající se sociálních služeb. Věnovala se také využívání benefitů odborového svazu a otázce získávání nových členů. O práci dozorčí rady referovala její předsedkyně Soňa Vytisková.

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 15. 5. 2023 / 8:11

Výkonná rada v květnu jednala s předsedou ČMKOS Středulou

Hosty společného jednání výkonné a dozorčí rady OS v úterý 9. května byli předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula a místopředsedkyně ČMKOS Radka Sokolová.

Aktuality 13. 4. 2023 / 15:21

Výkonná rada v dubnu

Výkonná rada odborového svazu se na svém on-line jednání v úterý 11. dubna nejvíce věnovala vládním záměrům, které se objevují v médiích a týkají se už všech pro občany důležitých oblastí života.

Aktuality 16. 3. 2023 / 8:08

Výkonná rada v březnu

Výkonná rada OS v úterý 14. března projednala aktuální vládní záměry týkající se změn ve výši důchodů a prodloužení věku pro odchod do důchodu a podpořila demonstraci NE 68.

Načíst další
 
Napište nám