Ze Vsetína do Olomouce jsme vyrazili za předvánoční atmosférou

Členové základní odborové organizace Sociální služby Vsetín, p. o., se v sobotu 8. prosince 2018 s rodinnými příslušníky zúčastnili zájezdu do Olomouce. Důvodem byly vánoční trhy, které se každoročně v Olomouci konají a umí vzbudit tu správnou předvánoční atmosféru. Nádherná vánoční výzdoba, vánoční motivy zboží ve stáncích, vůně punče a koledy navodily při vstupu na olomoucké náměstí příjemnou náladu s nádechem nadcházejících vánočních svátků.

Ke stoprocentní spokojenosti chyběly jen sněhové vločky a pokrývka třpytivým sněhem. Ač zpočátku se zdálo, že počasí je proti nám – deštivo, větrno, Olomouc nás přivítala zalitá slunečními paprsky. Počasí bylo po celý den příznivě nakloněno k venkovním procházkám nejen po vánoční tržnici, ale i po historické části Olomouce.

Večer účastníci zájezdu odjížděli s nakoupenými dárky pro sebe i blízké, s dobrou náladou a očekáváním vánočních svátků.

(Nedočkavost po vánoční atmosféře byla důvodem, proč na fotografii je pouze část zúčastněných, jen ti nejdisciplinovanější, kteří dokázali potlačit nadšení a na pár sekund se zastavit ☺.)

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám