Českobudějovičtí odboráři na své kolegy důchodce nezapomínají

V pátek 26. října upořádala základní odborová organizace Nemocnice České Budějovice tradiční setkání se svými členy – bývalými zaměstnanci, nyní důchodci. Setkání se zúčastnil také místopředseda OS Lubomír Francl.

V úvodu předseda ZO Jan Šusta informoval o činnosti odborové organizace, která v letošním roce pro své členy pořádala mnoho akcí, ať už jde o návštěvu kulturních akcí, taneční zábavu, tradičně zajišťuje provoz letního dětského tábora. Připomněl také o benefity, které zajišťuje odborový svaz.

Místopředseda Lubomír Francl informoval přítomné o jednání s premiérem a ministry zdravotnictví a práce a sociálních věcí kvůli navyšování platů a mezd v roce 2019, o přípravě VIII. sjezdu a dalších činnostech odborového svazu.

Součástí tohoto setkání je každoročně i blahopřání členům důchodcům, kteří v daném roce oslavili kulaté životní výročí.

Přítomní účastníci měli také možnost zakoupit si vstupenky na kulturní akce, které pro ně základní organizace zajistila.

Atmosféra byla velice příjemná a milá. Je dobře, že se taková setkání uskutečňují a všichni přítomní se těší na další, které bude opět za rok.

Foto autor

Podobné články

Aktuality 17. 4. 2024 / 20:37

Plzeňští odboráři vyrazili na výlet do Prahy i do Tróje

Na neděli 25. února naplánovala odborová organizace FN Plzeň pro své členy a jejich rodinné příslušníky výlet do Prahy, jehož součástí byla také návštěva divadelního představení.

Aktuality 15. 3. 2024 / 13:01

Jako odboráři jsme spojili síly a vycházíme si vstříc

Společnost Krajská zdravotní, a. s., vznikla 1. září 2007 transformací pěti nemocnic do jednoho celku.

Aktuality 15. 3. 2024 / 11:59

Krajská zdravotní komunikuje se zaměstnanci i v době krize

Koncem února všechny zaměstnance Krajské zdravotní, a. s., zaskočila informace o zásahu policie. Policie šetří kauzu údajné manipulace s veřejnými zakázkami.

Načíst další
 
Napište nám