Českobudějovičtí odboráři na své kolegy důchodce nezapomínají

V pátek 26. října upořádala základní odborová organizace Nemocnice České Budějovice tradiční setkání se svými členy – bývalými zaměstnanci, nyní důchodci. Setkání se zúčastnil také místopředseda OS Lubomír Francl.

V úvodu předseda ZO Jan Šusta informoval o činnosti odborové organizace, která v letošním roce pro své členy pořádala mnoho akcí, ať už jde o návštěvu kulturních akcí, taneční zábavu, tradičně zajišťuje provoz letního dětského tábora. Připomněl také o benefity, které zajišťuje odborový svaz.

Místopředseda Lubomír Francl informoval přítomné o jednání s premiérem a ministry zdravotnictví a práce a sociálních věcí kvůli navyšování platů a mezd v roce 2019, o přípravě VIII. sjezdu a dalších činnostech odborového svazu.

Součástí tohoto setkání je každoročně i blahopřání členům důchodcům, kteří v daném roce oslavili kulaté životní výročí.

Přítomní účastníci měli také možnost zakoupit si vstupenky na kulturní akce, které pro ně základní organizace zajistila.

Atmosféra byla velice příjemná a milá. Je dobře, že se taková setkání uskutečňují a všichni přítomní se těší na další, které bude opět za rok.

Foto autor

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám