Čeští a slovenští odboráři jednali o spolupráci ve společnosti AGEL

Předsedové centrál zdravotnických odborových organizací z České republiky a Slovenska a zástupci odborů ze společnosti AGEL a.s. a AGEL SK a.s. se sešli v sobotu 8. září 2012 v Bystřici nad Pernštejnem.

Předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Bc. Dagmar Žitníková, předseda Slovenského odborového svazu zdravotnictví a sociálních služeb Mgr. Anton Szalay a předseda Lékařského odborového klubu-Svazu českých lékařů MUDr. Martin Engel doporučili odborářům firmy AGEL a.s. a AGEL SK a.s., aby za jejich podpory vytvořili Evropskou radu zaměstnanců AGEL.

Evropská rada zaměstnanců je institut, který se vytváří v podnicích s mezinárodním dosahem. V praxi se vznikem Evropské rady zaměstnanců prohloubí sociální dialog se zaměstnavatelem, a tím se umožní zlepšit pracovní a sociální podmínky zaměstnanců ve firmě AGEL a.s.

Podobné články

Aktuality 27. 11. 2023 / 13:57

Pondělí 27. listopadu: Den protestů ČMKOS

V pondělí 27. listopadu se členové Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR v maximální možné míře zapojili do Dne protestů.

Aktuality 24. 11. 2023 / 22:11

Společně jsme silnější. I při protestu. Děkujeme za podporu!

Děkujeme za vaši podporu při jednáních i při protestu 27. listopadu, za zaslané informace, fotografie i videa. Některá z nich najdete i zde na webu pod ikonkou nahoře na této straně.

Aktuality 19. 11. 2023 / 19:09

Absurdní tři hodiny: MZ všem tarify nezvýší, tarify nezvýší…

Další jednání k odměňování ve zdravotnictví se konalo v pondělí 13. listopadu.

Načíst další
 
Napište nám