Jednání ústecké krajské rady bylo pracovní, ale hlavně přátelské

Dne 15. prosince se v Kamenných lázních konalo jednání krajské rady Ústeckého kraje. Kamenné lázně jsou nádherné, útulné lázně. Hned při vstupu do budovy máte pocit, že jste přišli domů, nic studeného, neosobního, naopak. Kamenné lázně se nacházejí v Teplicích v Čechách a náš kolega a současně vedoucí sekce lázeňství Martin Vacek se podílí na tom, aby byla klientům podávána kvalitní a chutná strava. O tom jsme se mimochodem mohli osobně přesvědčit.

Jednání krajské rady se tradičně účastnila regionální pracovnice Dagmar Nováková, která vždy hlídá proces jednání. Informace o jednání výkonné rady podal člen výkonné rady za Ústecký kraj Pavel Velký, který se bohužel musel po chvíli omluvit, protože byl z nutných pracovních důvodů zavolán na pracoviště. Jednání se také osobně účastnil předseda krajské rady František Hájek, který se z důvodu ne nejlepší zdravotní kondice účastnil jednání po chvilce oddechu. Celá krajská rada měla z účasti Františka Hájka velkou radost.

Z krajské rady odstoupil její místopředseda Tomáš Zelenka z důvodu pracovního a studijního zaneprázdnění. Jeho pozici bude zastávat nový místopředseda krajské rady Martin Vacek a jeho místo a práci Hana Michálková.

Krajská rada nejen projednávala aktuální situaci ve zdravotnictví, sociálních službách a lázeňství, ale také své osobní radosti i starosti. Tady už se nedá mluvit o členech krajské rady, ale o kamarádech.

Na začátku svého funkčního období jsem si slibovala, že se budu jednání krajských rad účastnit, protože nikde se lépe neseznámíte a neporozumíte problémům regionu, zde máte možnost se osobně se členy krajské rady blíže poznat.

Děkuji krajské radě za její práci, za upřímná, pochvalná i kritická slova.

Uvědomuji si, že většina krajských rad pracuje ve stejném stylu – práce, ale i přátelské vztahy se prolínají. Dovoluji si ještě jednou poděkovat za účast na jednání a pokud bude možnost, zase se velmi ráda jednání zúčastním.

Podobné články

Aktuality 13. 4. 2023 / 17:49

Ústecká krajská rada jednala s hejtmanem Schillerem

Krajská rada Ústeckého kraje se dohodla, že je třeba hejtmanovi kraje Ing. Jiřímu Schillerovi představit členy KR, vyslechnout si aktuality z pohledu vedení kraje a seznámit hejtmana s problémy odborářů.

Aktuality 20. 3. 2023 / 14:56

Ústecká on-line porada dne 16. 3. 2023 – zpráva krajské rady

Krajská rada Ústeckého kraje je nyní sedmičlenná a pracují v ní členové v sociálních službách, v hygienické službě a ve zdravotnictví.

Aktuality 18. 10. 2022 / 19:27

Zemřel kolega František Hájek

Odborový svaz obdržel smutnou zprávu, že v pátek 7. října zemřel náš kolega Ing. František Hájek.

Načíst další
 
Napište nám