Poděkování a přání Lence Čarné a Libě Doleželové

V tomto roce v slunném podzimu oslavila naše dlouholetá členka Ing. Lenka Čarná (dáma s květinou) významné jubileum, a to na Turistické základně TJ Sokol Kladky na okrese Prostějov. Bylo to skvělé! Lenka je naše ekonomická náměstkyně Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje a snad mohu prozradit věk 50 let, na který rozhodně nevypadá!

Přejeme jí i touto cestou stálé zdraví, vše krásné, pohodu a hlavně pevné nervy na všechny povinnosti, které má.

Hodně štěstí a za Tvoji práci i v odborech velice děkujeme, Lenko!

A když už jsme v těch děkováních, tak velký dík i Libě Doleželové (dáma v červeném proužkovaném tričku), která v říjnu odešla do důchodu, ale bude nás na akcích navštěvovat stejně jako naši bývalí pracovníci odboráři i „neodboráři“.

Obrovské díky, Libo, za práci v pracovním procesu, ale i v odborech, a příjemné chvíle i v soukromí na společných akcích.

Libo, ať se Ti daří, hodně pěkných cest, pohodu a pevné zdraví!

Za všechny přeje a děkuje všem za pomoc i společné chvíle předsedkyně MO OSZSP ČR Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje MVDr. Zuzana BARTOŠOVÁ, 

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 16. 5. 2023 / 20:51

Milé setkání v Domově pro seniory Sloupnice

V pondělí 24. dubna 2023 jsem navštívila Domov pro seniory Sloupnice, který leží v Pardubickém kraji a je příspěvkovou organizací s registrací krajského úřadu.

Aktuality 16. 5. 2023 / 20:40

V Domově sociální péče Tmavý Důl o problémech sociálních služeb

Tmavý Důl leží v krásné oblasti Rtyně v Podkrkonoší v Trutnovském okrese a je příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Královéhradecký kraj.

Aktuality 16. 5. 2023 / 19:56

Setkání bývalých zaměstnanců v Psychiatrické nem. Havlíčkův Brod

Po dlouhých čtyřech letech se 19. dubna 2023 konalo tradiční setkání bývalých zaměstnanců Psychiatrické nemocnice Havlíčkův Brod.

Načíst další
 
Napište nám