Vyslovuji upřímné poděkování inspektorce BOZP z Olomouckého kraje paní Agátě Šmehilové, která naší ZO podala velmi rychle pomocnou ruku a pomohla nám zpracovat stanovisko, které se týkalo návrhu Směrnice k realizaci dopravy uživatelů vozidly organizace bez doprovodu pracovníka sociálních služeb.

Díky její pomoci jsme se kvalitně zastali zaměstnanců dopravy při jednání s ředitelem organizace a navrhovatelem směrnice. Postavení odborů v oblasti BOZP je při této problematice opravdu nenahraditelné. Blahopřejeme našemu OS ke skvělé zaměstnankyni.

Podobné články

Aktuality 23. 5. 2026 / 21:58

Odboráři v Bohnicích jednali s vedením nemocnice o financování 

Naše práce nás zavede na místa, jež poznáváme jen díky našim odborovým organizacím a jednou z takových byla 5. května 2026 odborová organizace Psychiatrické nemocnice Bohnice.

Aktuality 23. 5. 2026 / 21:23

Odboráři s vedením AGELu probírali dění ve firmě

V krásném prostředí Hotelu Aphrodita v Rajeckých Teplicích se ve dnech 27. až 29. dubna sešli zástupci odborů působících u Skupiny AGEL a. s. s managementem firmy.

Aktuality 2. 3. 2026 / 14:14

V Senevidě byla uzavřena kolektivní smlouva

Dne 23. února 2026 byla po několika měsících vyjednávání mezi zaměstnavatelem a základními organizacemi OS zdravotnictví a sociální péče ČR a odborovou organizací působící u odborového svazu UZO v Senevidě podepsána kolektivní smlouva.

Načíst další
 
Napište námPřihláška