Poděkování Jiřímu Lorencovi

Dne 31. října 2017 uskutečnil Ing. Jiří Lorenc již delší dobu plánovaný krok a odstoupil z funkce předsedy Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky Fakultní nemocnice Ostrava. Funkci předsedy ZO FN Ostrava zastával dlouhých 25 let a jako jeden z mála lidí zasvětil velkou část svého života odborové práci.

Jeho bohaté zkušenosti a poctivá práce byly přínosem pro mnoho členů nejen naší odborové organizace.

Dovolujeme si tímto krátkým sdělením za celý výbor a dozorčí radu ZO FN Ostrava, jakož i kolegy, kteří s Ing. Jiřím Lorencem spolupracovali, poděkovat mu za výkon funkce a popřát mu nejen pevné zdraví, ale i dostatek elánu pro další spolupráci.

Děkujeme.

Podobné články

Aktuality 16. 5. 2023 / 20:51

Milé setkání v Domově pro seniory Sloupnice

V pondělí 24. dubna 2023 jsem navštívila Domov pro seniory Sloupnice, který leží v Pardubickém kraji a je příspěvkovou organizací s registrací krajského úřadu.

Aktuality 16. 5. 2023 / 20:40

V Domově sociální péče Tmavý Důl o problémech sociálních služeb

Tmavý Důl leží v krásné oblasti Rtyně v Podkrkonoší v Trutnovském okrese a je příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Královéhradecký kraj.

Aktuality 16. 5. 2023 / 19:56

Setkání bývalých zaměstnanců v Psychiatrické nem. Havlíčkův Brod

Po dlouhých čtyřech letech se 19. dubna 2023 konalo tradiční setkání bývalých zaměstnanců Psychiatrické nemocnice Havlíčkův Brod.

Načíst další
 
Napište nám