Slavit Mezinárodní den žen, nebo Svátek matek? Toť otázka! Můj otec se přikláněl k oslavě Svátku matek, protože MDŽ by dle něj slavily všechny ženy. Pokud si vzpomenu na doby dávno minulé, slavili MDŽ hlavně muži a my ženy jsme se k nim rády přidaly, proč ne. Za mne bych slavila obojí, respektive domnívám se, že oslavu či vyjádření díků a úcty si zaslouží ženy, matky, sestry, kamarádky. Nakonec slavit či sejít se by lidé měli v dnešní uspěchané době co nejvíce!

Naše odborová organizace Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje, územní pracoviště Prostějov (a letos by se k nám mělo přidat i územní pracoviště Přerov) drží tradice a připomínky oslavy Mezinárodního dne žen.

Kolem 8. března si pronajme bowlingové dráhy a zápas může začít. Stmelíme kolektiv, pak si dáme i něco dobrého.

Přeji tedy nejen ženám, i mužům, ať mají dobrý kolektiv a dokáží se sejít nejen v pracovním čase, ale i mimo pracovní čas při dobré zábavě.

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám