Srpen 2013

29. srpna

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková jednala se zástupci krizového štábu nemocnic o situaci ve zdravotnictví a o dalším postupu k řešení krize.

27. srpna

* Na odborovém svazu se sešli zástupci odborářů z pražských zařízení sociálních služeb. Jednání bylo svoláno kvůli alarmujícím informacím o nízkém počtu zaměstnanců zajišťujících péči o seniory a zdravotně postižené v pobytových zařízeních. Jednání řídila předsedkyně OS Dagmar Žitníková s předsedkyní krajské rady Růženou Menšíkovou.

22. srpna

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková vystoupila na tiskové konferenci ČMKOS ke kandidatuře předsedy ČMKOS Jaroslava Zavadila do Poslanecké sněmovny.

20. srpna

* Místopředsedkyně OS Ivana Břeňková jednala s odborníky Senátu o problematice zdravotních ústavů, laboratoří a soukromých laboratoří.

* Ekonomická komise výkonné rady OS jednala s předsedkyní Dagmar Žitníkovou se zástupcem firmy spravující finanční majetek OS.

* V odpoledních hodinách se sešli zástupci Krizového štábu lázní, aby se dohodli na dalším společném postupu při řešení problémů v lázeňství. Za svaz se jednání zúčastnila předsedkyně OS Dagmar Žitníková.

19. srpna

* Jednání Rady ČMKOS se zúčastnila předsedkyně OS Dagmar Žitníková. Rada mimo jiné projednala podporu odborových svazů kandidatuře předsedy ČMKOS Jaroslava Zavadila do Poslanecké sněmovny za Českou stranu sociálně demokratickou.

* V odpoledních hodinách předsedkyně OS Dagmar Žitníková jednala s předsedou ČSSD Bohuslavem Sobotkou o kritické situaci ve zdravotnictví.

12. srpna

* Jednání pracovní skupiny pro zvýšení členské základny se na ČMKOS účastnila předsedkyně OS Dagmar Žitníková.

9. srpna

* V Ostravě se konalo jednání zástupců krajské rady Moravskoslezského kraje s předsedkyní OS Dagmar Žitníkovou a místopředsedkyní Ivanou Břeňkovou k ekonomické situaci nemocnic.

8. srpna

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková spolu s dalšími předsedy ČMKOS diskutovala o možnosti změn ve statutu ČMKOS před přípravou sjezdu.

7. srpna

* Jednání senátního Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku se zúčastnily předsedkyně OS Dagmar Žitníková a místopředsedkyně Ivana Břeňková. Jedním z bodů programu bylo projednání Petice proti omezení kapacity lázeňské péče a uzavření komplexu Vesna. Jednání výboru se zúčastnili i další členové Krizového štábu lázeňství.

6. srpna

* V budově odborového svazu se konalo jednání zástupců regionu České republiky v Evropské federaci odborových svazů veřejných služeb. Jednání se účastnila místopředsedkyně OS Ivana Břeňková.

2. srpna

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková spolu s dalšími předsedy odborových svazů jednala s Grémiem ČSSD o stavu ekonomiky, zdravotnictví, sociálních služeb, školství a dalších problémech.

Aktuality 21. 4. 2024 / 21:06

Březen 2024

V pátek 22. března se s ministrem Marianem Jurečkou a jeho týmem sešly předsedkyně OS Dagmar Žitníková, místopředsedkyně OS Jana Hnyková a vedoucí právního a sociálního oddělení OS Ivana Břeňková.

Aktuality 15. 3. 2024 / 19:32

Únor 2024

26. února: Strategické investice a prorůstová opatření, důchody a aktuální situace ve zdravotnictví a situace ve společnosti Liberty Ostrava byly hlavními tématy jednání tripartity.

Aktuality 16. 2. 2024 / 21:56

Leden 2024

29. ledna: Na Ministerstvu zdravotnictví jednal tripartitní pracovní tým pro zdravotnictví.