Základní odborová organizace Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje a Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje se ve spolupráci rozhodly pomoci kolegovi.

Dvouletý syn našeho kolegy řidiče záchranáře Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje je vážně nemocný. Po mnoha vyšetřeních lékaři potvrdili smutnou diagnózu, velký nádor na ledvině. Teď už je chlapeček po operaci a prochází náročnou léčbou, chemoterapií.

Davídkova léčba je hrazená pojišťovnou, rádi bychom však rodině malého pacienta poskytli v této nelehké době oporu a přilepšili jí. Proto vznikla veřejná sbírka a transparentní účet 5593934329/0800, kam je možné posílat peníze.

Děkujeme všem, kteří se na uskutečnění sbírky a zprovoznění účtu podíleli.

A děkujeme také všem, kteří přispěli, peníze na účtu rychle přibývají. Naše ZO přispěla částkou 25 000 Kč.

Doplníme ještě informaci, že účet bude do budoucna sloužit i dalším našim kolegům, kteří se octnou v nepříznivé životní situaci.

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám