V Psychiatrické nemocnici v Dobřanech byla konference i dobrá zábava

V pátek 10. března se uskutečnila konference ZO Psychiatrická nemocnice v Dobřanech. Za odborový svaz se účastnili místopředsedkyně Ing. Ivana Břeňková a regionální pracovník Bc. Václav Matoušek. Ředitel zařízení MUDr. Petr Žižka zaslal zdravici přítomným členům ZO.

V rámci konference, která měla nečekaně vysokou účast, se uskutečnily volby do výboru ZO. Předsedou výboru byl opět zvolen Milan Synek, místopředsedkyní Eva Podhadská, jednatelkou Soňa Vytisková.

Po konferenci následoval společenský večer pořádaný odborovou organizací, který byl jako obvykle velice vydařený a s již pravidelným bohatým kulturním programem a občerstvením. Vystoupila taneční skupina KF & Dance a skvělý bavič a imitátor Vladimír Hron. Poslední spokojení návštěvníci prý odcházeli až v pozdních nočních hodinách.

Foto Ivana Břeňková a autor

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám